Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.
Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse eikenhouten klaptafel (gateleg tafel) met twee lades en bronzen beslag in zeer goede staat 72x106x150cm.
Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G
Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...
Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.
Hollandse eikenhouten gestoken schouw met Hollands wapen, volle zuilen, capitellen en leeuwenkoppen ca. 1910 in goede staat, tevens een vuurbok en haardset 145x150x46cm.
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G
Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Engels mahoniehouten 19e eeuws linnenkabinet met 4 lades, 2 deuren en 4 schuiflades achter de deuren. lichte beschadigingen, verder in goede staat 200x130x57cm.
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.
Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G
Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine-kast met glas aan zijkanten. In goede originele staat 112x110x28cm.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.
Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.
Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.
Duitse essenhouten (of ulmenhouten) fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met mahoniehouten binnenleven. Krimpnaad in deurtje, verder in goede staat 176x105x56cm.
Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.
Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkastje ca. 1900 met messing Jugendstil beslag in goede staat 205x103x42cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 met diverse lades (jncl. sleutel), S-model, 120x67x100cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.
Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.
Grote antieke eikenhouten archiefkast met 2 jalouziedeuren en schappen ca. 1900, 213x40x126cm. Cond.: G
Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G
Duitse antieke wortelnoten fineer Louis Philippe naaitafel ca. 1870 met prachtig ingelegd binnenleven met vakverdeling, spiegel en benen knopjes (2 lades), lichte fineerschade 80x50x42cm. Cond.: G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Hollandse eikenhouten buffetkast in Renaissance stijl (2-delig) 19e eeuw met leeuwenkoppen, kussenpanelen en volle zuilen met capitellen in goede staat 170x137x60cm.
Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel (coulissentafel) ca. 1870 in goede originele staat 70x113x125cm.
Duits notenhout fineer Louis Philippe naaitafeltje met mooi binnenwerk ca. 1870 in goede staat 77x42x50cm.
Zware Duitse antieke Louis Philippe mahoniefineer ovale tafel met bewerkte 4-spant poot in goede originele staat 75x105x140cm.
Moderne design tafel met grote geslepen glasplaat en metalen/beukenhouten onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x90x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Notenhouten 18e eeuwse baroktafel met flespoten, onderlinge verbinding en geschulpt blad in goede staat 66x115x64cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire tafel op 3-spant poot met snijwerk in zeer goede staat 68xø100cm.
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Engelse eikenhouten draaibare bureaustoel ca. 1900 in goede originele staat 94x60x62cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Art Deco stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 150x90cm.
Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Oude Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 met bewerkte lades en vakverdeling achter schuine klep 101x77x41cm. Cond.: G
Twee Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe stoelen ca. 1870 met nappa-lederen bekleding in goede staat 96x53x43cm.
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.