Corneille '79 (nr. 46/250, litho op papier, naakte dame op bank 47x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G
Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse oprolbare affiches 1e helft 20e eeuw: 1x "Land und Leben des Herren", 1x "Jerusalem", 1x kaart geschiedenis 3000 BC - 600 AC, 1x "Der eroffnung des Suez Kanal" en 1x "1500 - 1750", 10...
Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G
Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G
A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G
D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G
Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Antieke landkaarten van Overijssel van Frederik de Wit 17e-18e eeuw, ingekleurde ets op papier, "Transisalania provincia vulgo Over-Yssel Auctore N. ten Have Emedata A.F. de Wit" 54x47cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 41x61cm. Cond.: G
J.H. Brolsma ca. 1910, olieverf op paneel, ijsgezicht met molen en figuren 18x27cm. Cond.: G
Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G
Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G
Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G
4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), jongensportret 51x41cm. Cond.: G
P.J. Wagemans ( Den Haag 1879 - 1955 ), olieverf op linnen, 't Kolkje Amsterdam Cond.: G
Bluszek/Blaszek? 1946, gouache op papier, rokende Indiaan 32x46cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G
Fritz Mühlbrecht (Duitse School), olieverf op paneel, Berchtesgarden 69x50cm. Cond.: G
Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G
Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.