Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Corneille, litho
Resultaat: 250 EUR

Corneille '79 (nr. 46/250, litho op papier, naakte dame op bank 47x65cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven met fruit
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G

Kleurenlitho, vrouw, kat en vogel
Resultaat: 230 EUR

Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G

Schilderij, biddende kinderen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G

F. Baayens
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G

5 Affiches
Resultaat: 225 EUR

Vijf oude Duitse oprolbare affiches 1e helft 20e eeuw: 1x "Land und Leben des Herren", 1x "Jerusalem", 1x kaart geschiedenis 3000 BC - 600 AC, 1x "Der eroffnung des Suez Kanal" en 1x "1500 - 1750", 10...

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 220 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G

Pastel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G

Hulshoff Pol
Resultaat: 200 EUR

A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G

Schilderij, van Ulfen
Resultaat: 200 EUR

D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Resultaat: 200 EUR

Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaarten van Overijssel van Frederik de Wit 17e-18e eeuw, ingekleurde ets op papier, "Transisalania provincia vulgo Over-Yssel Auctore N. ten Have Emedata A.F. de Wit" 54x47cm. Cond.: G

Liggend naakt
Resultaat: 200 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 41x61cm. Cond.: G

J.H. Brolsma, winterlandschap
Resultaat: 200 EUR

J.H. Brolsma ca. 1910, olieverf op paneel, ijsgezicht met molen en figuren 18x27cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G

M. Willemse, koeien
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G

Pit van Loo, pastel
Resultaat: 190 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 190 EUR

Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R

2 Etsen, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G

Stolpe 3 in 1
Resultaat: 180 EUR

Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G

Gertrude des Clayes
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 160 EUR

Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G

Pieter Scheen, 2 delen
Resultaat: 160 EUR

Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.

Schilderij, Gert Stegeman
Resultaat: 150 EUR

Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G

H. Bogman jr., gezicht op kerk
Resultaat: 150 EUR

H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G

Cor Noltee, stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G

Gesigneerd W. Rip
Resultaat: 150 EUR

W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G

Frans Baaijens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 150 EUR

Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G

Henry Fredriksson
Resultaat: 150 EUR

Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 150 EUR

Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G

Winter
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Litho, Bay
Resultaat: 150 EUR

Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G

4 Reproducties Pablo Picasso
Resultaat: 150 EUR

4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G

Schilderij, man met lantaarn
Resultaat: 150 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G

Aquarel, man en vrouw in interieur
Resultaat: 140 EUR

N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G

Harry Koolen, boerderij met kippen
Resultaat: 140 EUR

H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G

Jongensportret
Resultaat: 140 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), jongensportret 51x41cm. Cond.: G

P. Wagemans
Resultaat: 140 EUR

P.J. Wagemans ( Den Haag 1879 - 1955 ), olieverf op linnen, 't Kolkje Amsterdam Cond.: G

Bluszek 1946
Resultaat: 140 EUR

Bluszek/Blaszek? 1946, gouache op papier, rokende Indiaan 32x46cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G

Fritz Mühlbrecht
Resultaat: 135 EUR

Fritz Mühlbrecht (Duitse School), olieverf op paneel, Berchtesgarden 69x50cm. Cond.: G

Schilderij, Jo Bouman-Kruyder
Resultaat: 135 EUR

Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G

Schilderij, bomschuiten op strand
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G

Pieter Scheen lexicon
Resultaat: 130 EUR

Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.