Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Rooymans
Resultaat: 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 40 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Pendant, Everout
Resultaat: 37 EUR

Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G

2 Jachtprenten, Frankrijk
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G

Dusterwald
Resultaat: 35 EUR

Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G

W. Thiele
Resultaat: 35 EUR

W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G

Ovaal schilder - borduurwerk
Resultaat: 35 EUR

Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G

Map gravures en prenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R

Peter Ritzen
Resultaat: 35 EUR

Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G

Josef Scharl
Resultaat: 35 EUR

Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G

Schilderij, Harold Widing
Resultaat: 30 EUR

Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G

Ingekleurde ets, Spaanse dame
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, ingekleurde ets op papier, Spaanse dame met glas 18x24cm. Cond.: G

Jan Verburg 69
Resultaat: 30 EUR

Jan Verburg 69, lithografie op papier (eigendruk 0/10), figuur aan bed, Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G

K. Pallmann
Resultaat: 30 EUR

Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G

Sallholm
Resultaat: 30 EUR

Sallholm 1926, olieverf op linnen, paarden 41,5x51,5cm. Cond.: G

Schilderij, Bonte
Resultaat: 30 EUR

P. Bonte, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Langeveld
Resultaat: 30 EUR

W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M

Koelemeyer
Resultaat: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

Kartest?
Resultaat: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Resultaat: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 25 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Boer
Resultaat: 25 EUR

De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Resultaat: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

Fr. Irmarr
Resultaat: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M

Portretje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G

2x Modeprent
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd 1958
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G

Japans kunstwerk
Resultaat: 15 EUR

Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.