Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bewerkt lepelvaasje
Startprijs 50 EUR

Bewerkte zilveren lepelvaas voorzien van florale motieven, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam/Haarlem, JL: M 1947, ca. 72gr. 7,2x4cm. Cond.: G

Strooier, zilv. dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen engelse strooier met sterling zilveren schroefdop, overlangs gefaccetteerd, 11cm. Cond.: G

Zilveren bord
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)

Comfoor 18e eeuw, blauwglas
Startprijs 650 EUR

Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad
Startprijs 750 EUR

Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G

Divers zilver
Startprijs 100 EUR

Kavel Duits zilver (800/000) en plated, ca. 367gr. Cond.: R

Theebus, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.

Kristallen bonboniere
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.

Kavel diversen
Startprijs 40 EUR

Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G

Zilveren houder
Resultaat: 125 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 15 EUR

Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G

Zilv. beugel met tasje
Startprijs 40 EUR

Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G

Tasbeugel zilv
Startprijs 100 EUR

Oude Hollandse zilveren beugeltas met gegoten cherubijnmotieven, aan jasseronketting, 835/000. Grootkeur. Beugelbreedte 14cm. Cond.:G

2 Sierscheppen
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad, houten blad
Resultaat: 350 EUR

Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.

Zilveren visdiencouvert
Resultaat: 120 EUR

Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.

Zilveren mand
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Startprijs 100 EUR

Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.

Zilveren portemonnee
Resultaat: 100 EUR

Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G

Zilveren aspergetang
Resultaat: 135 EUR

Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 6 onderzettertjes, 1x schaaltje, 1x briefopener en 6 Wajang-lepeltjes (diverse gehaltes), ca. 20gr. Cond.: G

Bestek cassette, zilver
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...

Zilveren bord met lepel
Startprijs 80 EUR

Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm

Flacon met klepdop
Startprijs 110 EUR

Kavel van 2 flacons: 1x zilveren kegelvormige flacon met Franse lelies, San Fransisco Geo. G. Schreve en Co 10,5x5cm., ca. 46gr. (iets gedeukt) en 1x kristallen flacon met diverse bewerkingen, voorzie...

Vaasje, bloemvlinder
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U

Theezeef met houder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren theezeef met houder 835/000: theezeef met fraaie florale rand, gerestaureerd en mist stukje uit de rand, MT: H. Hinne Delft, JL: vermoedelijk F 1915, geheel op een sierlijk zilveren bakje met...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 80 EUR

Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.

Antieke roomlepel
Startprijs 75 EUR

Antieke zilveren roomlepel met bewerkte en geschulpte bak, 835/000, oud belastingstempel: gekroonde "V" (begin 1800), ca. 21gr. l.: 10cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers oud en antiek plated o.a: schalen, bestek, zout/peperstel etc. etc. in doos 40x31x16cm. Cond.: G

Bestekkoffer Gero
Resultaat: 110 EUR

Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U

Zilveren odeurfles
Startprijs 75 EUR

Engelse odeurfles in zilveren opengewerkte houder met zilveren stop, 925/000, 14xø5,5cm. Cond.: G

3 Armbanden zilv bijbelsot
Startprijs 80 EUR

Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr

Zilv. bakje + klontentang
Resultaat: 35 EUR

Mooi verfijnd zilveren bakje met florale bewerking en parelrand op 3 klauwpootjes met leeuwekoppen, 835/000, MT: BW van Eldrik Zutphen, JL: X 1932. Tevens een klontjestang met roosversiering Antico, 8...

Blauwe schaal in montuur
Startprijs 240 EUR

Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...

2 Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.

12 Vorkjes, zilv. heft
Startprijs 50 EUR

Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 280 EUR

Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

12 Zilveren lepels
Resultaat: 45 EUR

Twaalf zilveren strakke theelepels in Art Deco stijl, MT: A. Meyer Schoonhoven 1928-1963, ca. 91gr. L.: 11cm.

12 Zilveren lepels
Resultaat: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren koffielepels met bokkepoot-steel, 835/000, ca. 83gr. L.: 11,5cm.

Zilveren schip
Resultaat: 95 EUR

Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)

Zilveren doosje met spiegel
Startprijs 75 EUR

Sterling zilveren doosje met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk

Kristallen zoutvat
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren roomlepel met bewerkte steel en bekroond met mensenhoofd. De bak is voorzien van een gravure in de vorm van een medaillon, 835/000, MT: Zilversmederij Amsterdam Haarlem, LJ: I 1968, 13x3,8cm....

Miniatuur kabinet
Startprijs 150 EUR

Miniatuur zilveren kabinetkast (2 openslaande deuren en 3 lades) fraai bewerkt met floraal decor, staand op klauwpoten, kleinkeur 835/000, ca. 116gr. 7x4x10cm.

3 Bewerkte strooiers
Startprijs 110 EUR

Set van drie zilveren strooiers bestaande uit: 2x Engelse strooier (925/000) met florale bewerking en getorste pijnappel (1 ontbreekt) 8x3cm. en 1x gewalste strooier met motief, kegelvormig 800/000, 5...

Taartschep + vork zil,
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...

Zilveren natfruitschep
Startprijs 50 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie bak, voorzien van Oud Hollandse voorstelling, MT: Schoorl Zilver NV Amsterdam/Loenen anno 1961, ca. 76gr., L.: 21,5cm.

Set zilver
Resultaat: 35 EUR

Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.

Parfumflesje porselein
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G

Lodderein doosje
Startprijs 70 EUR

Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R

Zilveren lepeldoos
Startprijs 150 EUR

Fraai zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100gr., 3,5x11x7cm.

Zilveren bijbel
Resultaat: 85 EUR

Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.

4 Zilv portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 90 EUR

Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R

Zilveren cabaret
Startprijs 650 EUR

Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...

2 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Twee roomlepels: 1x strakke zilveren roomlepel met strakke ronde steel met gewikkeld draadzilver, MT: J. Piephuis-Schutten (kleinkeur) 15x3,4cm. en 1x Duitse roomlepel, hoekig model met bewerkte steel...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 95 EUR

Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.

Tafelset kristal
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...

2 Flacons met montuur
Resultaat: 60 EUR

Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G

Taartplateau, zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G

Zilveren eilepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren eilepel met fraaie ovale bak en steel met parelrand, MT: C.J. begeer Utrecht anno 1889, 835/000, ca. 38gr. 17x4cm.

Zilv. lepel, schip
Startprijs 80 EUR

Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...

Zilveren jat
Startprijs 200 EUR

Sterling zilveren jat aan jasseronketting aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...

2 Lepels zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U

Wandelstok
Resultaat: 90 EUR

Wandelstok met zilveren (800/000) greep begin 1900, 79cm. Cond.: G

3 Zilveren bakjes
Startprijs 50 EUR

Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...

Zilveren schep
Startprijs 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U

Zilv. veterhaak + schoenlepel
Startprijs 50 EUR

Engelse veterhaak met bijbehorende schoenlepel met sterling zilveren heften, rijkelijk bewerkt 925/000, L.: 17cm.

Set zilver 12x
Startprijs 60 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Zilveren vleesvorken
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G

12 Lepeltjes in cassette
Resultaat: 70 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 120 EUR

Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....

Pillendoosje + strooier
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G

Zilveren tas
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...

Zilv. breinaaldenkoker
Resultaat: 95 EUR

Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.

Handbril, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...

Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...

Zwavelstokken houder
Resultaat: 50 EUR

Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R

Zilveren blaker
Startprijs 145 EUR

Parelmoer blaker met zilver vergulde handvaten, kandelaar en zilveren dover (835/000), MT: Wed Elize Hanry de Haas Amsterdam, JL: T 1853, 12x8cm. (gelijmd) Cond.: R-G

Zilv. botermes + 2 vorken
Startprijs 40 EUR

Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Resultaat: 100 EUR

Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G

Zilveren natfruitschep
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met bloem op de steel en Art Deco zaagwerk in de bak, 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek H. Hooykaas C.V. Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 19gr., L.: 13cm. Cond.: G-U

Kristallen schaal met beugel
Startprijs 190 EUR

Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...

Diverse lepels
Resultaat: 70 EUR

Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...

Lot vorkjes zilv
Startprijs 50 EUR

Elf Hollands zilveren taartvorkjes met getordeerde steel en gravering, en een suikerschep 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT.: K.van den Meulen, Joure. Totaal gewicht ca. 130 gr., Vorklengte ca. 12cm., Co...

Kavel zilver
Startprijs 40 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

6 Zilveren vorkjes
Resultaat: 65 EUR

Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.

Djokja schaal
Startprijs 45 EUR

Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G

Boterstolp, zilv. knop
Resultaat: 45 EUR

Amandelgeslepen boterstolp met zilveren knop, ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G