Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel, zilv. beslag
Startprijs 40 EUR

Bijbel met zilveren (835/000) beslag en bruin velours, gebedsboek 1856 (mist een stuk beslag en ring van bijbel zit los) 9x13x3,5cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver: 1x kristallen flacon met bewerkte zilveren dop en kristallen stop Engeland 13xø5,5cm., 1x Engels zilveren houder, bewerkt met putti's en 1x zilveren maliënkolder beursje met binnenv...

12 Zilv. lepeltjes + glas
Startprijs 30 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

9 Zilveren theelepels
Startprijs 45 EUR

Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U

Vaasje + glaasje
Resultaat: 35 EUR

Twee delen met zilver: 1x strak elegant borrelglaasje Art Deco, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 4,5x8cm. en 1x elegant smal vaasje versierd met parelrand 6x13cm. (beide met kleinkeur)

2 Pillendoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren pillendoosjes: 1x rond model met bewerkte rand en afbeelding van een pijprokende man 835/000, MT: Fa. Dakka Amsterdam ø4cm. en 1x rond pillendoosje met florale gravure 925/000, ø3cm., to...

Divers zilver
Startprijs 60 EUR

Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...

Miniatuur kruiwagen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.

Miniatuur theestoof
Resultaat: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur theestoof op driepoot met hengsel en een bijbehorende ketel met deksel, Nederlands gekeurd 8cm.

Miniatuur spinnewiel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) spinnewiel met beweegbare voetplank en vliegwiel, Nederlands gekeurd, 6cm.

2 Bijbels, zilv. sloten
Resultaat: 120 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel Hollands met zilveren beslag en slot (zit los), 835/000, MT: onleesbaar, JL: J 1908, 15x9x6,5cm. en 1x Bijbel met zilveren slot, MT: vermoedelijk wed. Adria...

2 Bijbels, zilv. sloten
Resultaat: 110 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft

2 Bijbels, zilv. sloten
Resultaat: 130 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met zwarte leren kaft met zilveren slot met getrembleerde gravure bewerking, MT: Andries J. Nobel Schoonhoven, JL: A 1885, 15x9x6,5cm. en 1x bijbel met zwar...

Zilveren tashaak
Resultaat: 50 EUR

Verbogen zilveren dracht-tasbeugel met fraai bewerking en monogram-gravure, 835/000, MT: Laurens van Gelderen Schoonhoven, JL: B 1861, ca. 46gr., L.: 19,5cm. Cond.: G

Kristallen bakje + 4 zilv. lepels
Startprijs 40 EUR

Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...

2 Vorkjes, agaat
Resultaat: 50 EUR

Twee fraaie zilveren vorken met getrembleerde bewerkingen en mooie agaten heften, 1x MT: Willem Kooiman Jansz Schoonhoven, JL: G 1866 en 1x MT: Jacob van de Ree Schoonhoven, JL: F 1865, Cond.: U

11 Koffielepels + klontentang
Resultaat: 60 EUR

Elf zilveren koffielepels met filetbewerking in hartvorm met bijpassende klontentang, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: (o.a.) E: 1864, ca. 295gr. L.: 13cm.

Lodderein flesje
Startprijs 30 EUR

Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 110 EUR

Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...

Lodderein flesje
Startprijs 30 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G

2 Flacons met zilver
Resultaat: 30 EUR

Twee flacons met zilver: 1x parfumflesje met zilveren dopje en zilveren cartouches en 1x Engels parfumflesje met zilveren schroefdop en stopje (925/000) Ca. 6cm. Cond.: G

Plated schaal
Startprijs 25 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G

Zilveren roomkan
Resultaat: 140 EUR

Mooie zilveren roomkan met brede schenkhals versierd met parelrand en gravure (langwerpig deukje). Geheel staand op 4 fraaie florale pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschotenm JL: T 1...

Zilveren bestekkoffer
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....

2 Zilveren vleesvorken
Startprijs 40 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Opaline dekseldoos
Startprijs 90 EUR

Matglazen ronde dekselschaal met kleine geslepen accenten en een houten deksel met Hollands zilveren dop, 835/000, MT: onleesbaar 16x10cm. Cond.: G-U

Miniatuur watermolen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur watermolen met draaibare wieken, Nederlands gekeurd, 7cm.

Kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Divers oud en antiek plated o.a: lakstempel, lepels, servetringen, aanstekers, bestek, schaal etc. 17x33x29cm. Cond.: G

Eier-setje
Resultaat: 55 EUR

Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G

5 Delen divers zilver
Startprijs 25 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

7 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...

2 Glaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee glazen, een groot wijnglas met bewerkte verzilverde voet met parelrand en guirlande slijpsel in het glas, 8x15 cm, en een klein glas met zilveren voet in art deco stijl. 6x10 cm

Zilveren dekselpot
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bolvormige dekselpot met sterling zilveren deksel ca. 1920, 925/000, MT: Emil Hermann Waldstetten Baden-Würtenburg, zilvergewicht ca. 71gr. ø9cm. Cond.: U

Zilveren comfoor
Startprijs 125 EUR

Zilveren comfoor, fraai uitgezaagd met ruiten cirkels en klavers op houten voet (gerepareerd), 835/000, MT: Kon. Utrechtse fabriek van zilverwerk CJ Begeer, JL: O 1873, 13x9cm. Cond.: R-G

Zilveren beker
Startprijs 30 EUR

Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G

Zilv. schoengarnituur
Resultaat: 50 EUR

Engels schoengarnituur met zilveren heften in etui, 925/000, 21x10cm. (etuimaat), Cond.: G

Zilveren borstelset
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U

2 Zilveren klontjestangen
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse zilveren drachtbeugel met floraal versierd gedeelte met filigrain en een parelrand, voorzien van jasseronketting, 835/000, MT: Willem Roelfsema Winsum, JL: R 1851, ca. 39gr, 10x4cm. ...

5 Lepels + suikertang
Startprijs 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

Zilveren slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...

5 Plated schalen
Resultaat: 40 EUR

Vijf plated schalen, 4 ovale schalen met parelrand en ajourbewerkt , 27x21x8 cm, en een floraal bewerkte schaal met geschulpte rand, 30x26x11 cm.

Kavel zilver
Startprijs 50 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Krist. flacon met zilver
Resultaat: 25 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren parfumflesje
Startprijs 60 EUR

Hollands kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, 835/000, 12xø4cm. Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 35 EUR

Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers, tapstoelopend model en een vaasmodel, 925/000, samen ca. 58gr., 7-8cm., Cond.: R (vaasmodel behoeft reparatie)

Zilveren suikerschep + roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...

Tien zilv. theelepels
Resultaat: 45 EUR

Tien Hollands zilveren theelepels met typische Art Nouveau motief, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten (1858-1924), ca. 98gr.

Divers zilver
Startprijs 20 EUR

Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G

Zilv. theezeef + asbakje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...

Zilveren baar + lepels
Resultaat: 60 EUR

Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.

15 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

2 Zilv. cakevorken
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 15 EUR

Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.

3 Flacons met zilver
Resultaat: 15 EUR

Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G

4 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...

5 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G

5 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Resultaat: 30 EUR

Oude Delfts blauwe bonbonschaal ca. 1930 met zilveren hengsel in goede staat 15xø17cm.

Karaf
Resultaat: 30 EUR

Zware kristalgeslepen karaf met silver plated kraag 35xø10cm. Cond.: U

Suikerschep + schaar
Resultaat: 20 EUR

Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...

2 Asbakken
Startprijs 20 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren lepel + vork
Startprijs 30 EUR

Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U