Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.
Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...
Compositie metalen bureaubeeld (met pennen- of sigarettenhouder) ca. 1900, 1 klein deeltje mist, Cond.: R-G 22x29x10cm.
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.
Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G
Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.
Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G
Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G
Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.
Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G
Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.
Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G
Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G
Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G
Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G