Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf
Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Oorstekers WG 585/000 met ieder twee akoyaparels 6 en 8 mm.,en briljanten W/SI 0.22 ct.,L.28 mm.,7.6 gr.
Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U