St. Dupont herenhorloge,geometrie,staal hoogglans gepolijst, met datum en seconde-wijzer, quartz uurwerk,band met vouwsluiting, zilverkleurige wijzerplaat, met doos en papieren.
St. Dupont herenhorloge geometrie,staal hoogglans gepolijst,met datum en seconde wijzer, quartz uurwerk band met vouwsluiting, zwarte wijzerplaat, met doos en papieren.
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.
Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.
Heren zakhorloge RG 585/000, 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding.89.8 gr.
Dames-armbandhorloge Nostrana,WG 585/000 handopwinding incobloc 17 stenen, bezet met diamanten get.W/PI 032 ct., L. 17.5 cm.,32.6 gr,
Collier WG 585/000 met 107 diamanten( antiek slijpsel) en roos geslepen diamant get.W/SI-PI 8.00 ct. en 3 kweekparels 4.9 - 5.4 mm., L.43 cm.,25 gr. Met certificaat DM. 24.500,-
Streekbroche bezet met vele pareltjes. Eind 1900, met veiligheidskettinkje
Streekbroche GG585/000 (schuimgoud) ovaal model met een pareltje in het midden. eind 1900.
Streekbroche ø3cm., met pareltjes. Schuimgoud met een veiligheidskettinkje
Zilveren besteksetje, vork en lepel 67gr in originele cassette. 17,5cm lang.
Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.