Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd
Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.
Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U
Ring RG 585/000 met een robijn 1.0 ct.,in een zeer goede kleur, en briljanten W/VSI 0.75 ct.,Ø54, 4.9 gr.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.