Rozetring GG585/000, bezet met briljant W/VVS 0.60 crt. en een saffier,Ø56 .,4.4 gr.
Ring GG585/000, bezet met 5 briljantjes W/VVS 0.05crt. en 6 saffiertjes, Ø56 .,3 gr.
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Antieke zeer mooie Engels zilveren bonbonschaal 150gr met zilveren greep, rustend op een strakke voet. van zilverfabriek Walker & Hall Sheffield Engeland. ca 17hx16x10cm
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Zico dames-armbandhorloge WG 585/000 ,Incabloc handopwinding, met smaragd. Horloge kan vervangen worden door een tussenstukje met 6 smaragden. totaal 1.2 ct. L.17.5 cm.,26 gr.
Ring GG 585/000, bezet met briljant/baquettes W/VVS 1.0 crt.,Ø60 .,7.3 gr.
Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
Hanger GG 585/000 met 3 briljanten TW/P1 met een ovaal gefacceteerde smaragd 0.90ct.,van goede kwaliteit, 4.8 gr.
Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm