Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G
Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.
Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G
Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G
Gelimiteerde collectie van 5 jaarborden (ø25cm.) in fijnporselein getiteld: "Grande Finale". Van kunstenaar Ursula Band, vervaardigd door Hutschenreuther met certificaten 1989-1993, Cond.: G
Porseleinen lamp in vaasvorm met 2 goudkleurige oren in de vorm van een zwaan, lamp verder beschilderd met bloemmotief, 20e eeuw, Lamp: 52cm. (kap: 30x30cm.)
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Houten vogelkooitje met 12 porseleinen vogels van "Fine Porselin The Franklin Mint", 50x40cm. Cond.: U (1 beeldje heeft een gelijmd blaadje).
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U