Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Olieverf op linnen 1133
Olieverf op linnen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Moderne stoel 3299
Moderne stoel

Resultaat:

33 EUR

Verkocht
Wortelnoten dressoir 3204
Wortelnoten dressoir

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
 52 Zilveren munten 2288
52 Zilveren munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Choco bruine parel oorstekers 383
Choco bruine parel oorstekers

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Armband 38
Armband

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Romeinse oliekruik + mal 4366
Romeinse oliekruik + mal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vogelkooi met vogels 4363
Vogelkooi met vogels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 4344
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 4340
Porseleinen lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4310
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4306
Serie porseleinen borden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Aardewerken schemerlampje 4268
Aardewerken schemerlampje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Art Deco tegel, Duits 4243
Art Deco tegel, Duits

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gemberpot met console 4143
Gemberpot met console

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lederen Fauteuil 3329
Lederen Fauteuil

Resultaat:

40 EUR

Pers 3316
Pers
Geen vanafprijs
Tapijt 3312
Tapijt
Geen vanafprijs
Verkocht
Wortelnoten lodewijkskastje 3282
Wortelnoten lodewijkskastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Salontafel 3250
Salontafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bim Bam 3050
Bim Bam

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Fossiel 2412
Fossiel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
doos munten 2331
doos munten

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Vierkante Tiffany lamp 2206
Vierkante Tiffany lamp

Resultaat:

90 EUR