Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.
Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U
Collier WG 585/000 met 107 diamanten( antiek slijpsel) en roos geslepen diamant get.W/SI-PI 8.00 ct. en 3 kweekparels 4.9 - 5.4 mm., L.43 cm.,25 gr. Met certificaat DM. 24.500,-
Armband WG, 585/000 bezet met saffier baquettes in zeer goede kleur, en briljanten get.W-W/SI 1.2 ct., L. 17.5 cm.,34 gr. Kast slot met veiligheidssluiting en ketting.
Designer collier WG 750/000 met 70 rond gefacceteerde rood-violette Birma-robijnen tezamen 5 ct. met een zeer goede kleur,en 120 diamanten W/VVS-VS 308 ct. L. 47 cm.,52.8 gr. Met certificaat DM.1450...
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, muziekmakende clowns, 18x24cm. Cond.: U
Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 50x70cm. Cond.: U
Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U
Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.
O. Boeri (Italië), materieschilderij op paneel, "Compositione", 80x60cm. Cond.: U
Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten
Jan Rijlaarsdam (1911 Nieuwkoop - 2007), olieverf op papier, stadsgezicht Parijs 53x75cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Armband WG585/000 bezet met 40 briljant W/VVS 2.0 crt.,L18 c17.4 gr.
Klipoorstekers GG 750/000 met briljanten W/VSI 3.0 ct.,Ø24 mm.,16.5 gr.