Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Blauwe borden
Geen vanafprijs

4 Blauwe borden

Kaststel 3 delig
Geen vanafprijs

Delfts 3 delig kaststel van keramiek, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd. Cond.: G

Inka Klinckhard comp. van handen
Geen vanafprijs

Inka Klinckhard comp. van handen (klei). 21x11x11cm. Cond.: U

4 Grote rijstkommen
Geen vanafprijs

4 Grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.

Petit four stelletje
Geen vanafprijs

Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G

Beeld jongedame
Resultaat: 60 EUR

Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G

Keramiek vaas
Geen vanafprijs

Keramiek vaas 2e helft 20e eeuw. gemerkt. (pelikaan afgeb. en genummerd). 30xØ13cm. Cond.: G

Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR

Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.

6 Porseleinen bekers
Geen vanafprijs

6 Bekers Engels Viktorian porselein 1890 in chinese stijl gedecoreerd. 4,5xØ4,5cm.

Vaas Flora Gouda Holland Rimini
Geen vanafprijs

Vaas Flora Gouda Holland Rimini (plateel) gesig. J.B. 29xØ16cm. Cond.: U

Gouda plateel vaas
Resultaat: 100 EUR

Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G

Gouda plateel vaas.
Geen vanafprijs

Gouda plateel vaas Zuid Holland (R). 47xØ17cm. Cond.: U

Huisdraak
Resultaat: 60 EUR

Huisdraak

Priester
Resultaat: 100 EUR

Priester

E. Patris aardewerken portret
Geen vanafprijs

E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R

7 Delen aardewerk
Geen vanafprijs

7 Delen aardewerk. 1x kaasstolp ongesig. 1x blauwe dekselvaas gesig. Fontaine. 1x blauwgroene schaal gesig. Jean Beck Munchen. 1x asbak sabena Lignes Aeriennes Belges. 1x Antraciet kleurige vaas nr 62...

6 Delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk. 1x tabakspot Duits (Langnauer) 17xØ11,5cm. Cond.: U. 2x borden (Grindley England) Ø22cm. Cond.: U. 2x bordjes Hollands. 1x vaasje met bloemmotief 9xØ10,5cm. Cond.: U

Kutani rijstkom
Geen vanafprijs

Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.

3 Delen aardewerk
Geen vanafprijs

3 Delen aardewerk. 1x sigarettenhouder porselein Turmac Constantinople Brevette. 18x7x16,5cm. 1x keramiek plaquette Westraven Utrecht. 10x5x1,3. 1x vaasje Ivora Gouda Holland (B). 2 kleine chips. 5x...

Aardewerken kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G

Apenkoning
Startprijs 100 EUR

Apenkoning

13 Delen glaswerk
Geen vanafprijs

13 Delen glaswerk. 1x Boheems gegraveerd schaaltje (blauw decor), 2 chipjes. 2x14cm. 1x Art Deco dekselschaal, 1 chip. 17xØ16cm. 1x dekselschaal Art Deco 12xØ19cm. . 10x glazen met goudrand. 5xØ10cm.

2 toiletsets
Resultaat: 40 EUR

2 Toiletsets 1e helft 20e eeuw. 12 delig glaswerk waarvan 2 licht beschadigd. Cond.: G

Glazen karaf
Resultaat: 50 EUR

Glazen karaf met zilveren dop ca. 1900. Mooi geslepen. Cond.: G

Lampenscherm
Startprijs 75 EUR

Lampenscherm tiffany stijl omstreeks 1930 H24 cmxØ13cm

2 Delen glaswerk
Geen vanafprijs

2 Delen glaswerk. 1x pathe de verre vermoedelijk Frankrijk. 3xØ15cm. Cond.: U. 1x cactuspotje (Leerdam). 2,5xØ3,8cm. Cond.: U

4 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 60 EUR

4 Chinese blauwe schotels, ca. 1800, 3,5xø23cm.

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Chinees blauw dekselpotje
Startprijs 30 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.

Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR

Porseleinen Guan Yin

Boeddha
Startprijs 140 EUR

Boeddha

Boeddha
Resultaat: 1.100 EUR

Boeddha, brons, 20x17 cm.,eind 20 e eeuw.

Keizer
Startprijs 100 EUR

Keizer

Blauwe vaas
Startprijs 40 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910, 28xø15cm.

2 Imari kraagvaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari kraagvaasjes, 9xø4,5cm.

2 Imari vaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari vaasjes, 9,5xø4,5cm.

3 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 100 EUR

3 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, 3xø23cm.

4 Chinese blauwe schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 150 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, ø23,5cm.

4 Chinese blauwe borden
Geen vanafprijs

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Stel imari dekselvazen
Startprijs 140 EUR

Stel imari dekselvazen, H 25x Ø12.5cm

Glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke opaline kraagvaas en een kunstglas vaas

Opaline vaas
Startprijs 50 EUR

Opaline vaas omstreeks 1900 met beschildering

3 Glazen vazen
Startprijs 80 EUR

3 Glazen vazen

Gouds platelen vaas
Startprijs 80 EUR

Gouds platelen vaas, H 23cm., Ø10cm,omstreeks 1940

Plateel Arnhem
Startprijs 80 EUR

Pindastel 13 delig, Arnhems plateel, omstreeks 1920

Schenkkan plateel
Startprijs 90 EUR

Schenkkan plateel, omstreeks 1920

Schenkkan plateel
Startprijs 90 EUR

Schenkkan plateel omstreeks 1920

Set eierdopjes
Startprijs 40 EUR

6 Aardewerken eierdopjes op schotel met schillenschaaltje omstreeks 1920

2 dekselvaasjes
Startprijs 100 EUR

2 Aardewerken dekselvaasjes , onder glazuur beschildering

Imaribord achthoekig
Startprijs 70 EUR

Imaribord achthoekig

5 Chinese borden
Startprijs 600 EUR

5 Chinese borden, 18e eeuw, Chien Lung

Meissen bord
Startprijs 80 EUR

Meissen bord omstreeks 1900, met doorbroken rand, zwiebelmuster motief.

2 Imari kastvazen
Startprijs 180 EUR

2 Imari vierkante kastvazen, Japan eind 19e eeuw, 21x11x11cm

Porseleinen figuur
Startprijs 75 EUR

Porseleinen figuur Thuringen omstreeks 1910,H 20x Ø8cm.

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

Platelen vaas
Startprijs 20 EUR

Platelen vaas,kleine beschadiging, H15cmx Ø15cm. omstreeks 1940

2 porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen olifanten

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

Parfum setje
Startprijs 40 EUR

Parfum setje, 3 delig groen glas

Meissen bord
Startprijs 100 EUR

Meissen bord, Ø27cm.motief rote rose omstreeks 1900

K.P.M. bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. bord,Ø26cm., omstreeks 1920

K.P.M. Bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. Bord, Ø26cm.,omstreeks 1920

Kerstbord
Startprijs 90 EUR

Porseleinen bord gemerkt Rosenthal, Weihnachten 1978, Ø 30cm.

Plateel lamp + aard. vaas
Geen vanafprijs

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

Kutani bord
Startprijs 80 EUR

Kutani bord,Japan omstreeks 1900, Ø 34cm

Aardewerken beeld C.R.
Geen vanafprijs

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

Keramisch kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

2 Kraanvogels
Startprijs 40 EUR

2 Antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G