Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R
Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G
2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M
Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R
Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.