Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wijwater emmer 2309
Wijwater emmer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karabijn 1934 2322
Karabijn 1934

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karabijn 1937 2323
Karabijn 1937

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Boek karikaturen Napoleon III 2343
Boek karikaturen Napoleon III

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kaarsenstandaards 2009
2 Kaarsenstandaards

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Dubbele houten koekplank 2013
Dubbele houten koekplank

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Trompetten 2156
2 Trompetten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vingerhoedje + speld 2159
Vingerhoedje + speld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vergulde lijst 2161
Vergulde lijst

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 beugeltasjes 2396
2 beugeltasjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 antieke kruizen 2407
3 antieke kruizen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groot houtsnijwerk 2416
Groot houtsnijwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen olifant 2424
Bronzen olifant

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2000
Petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
1 doosje 2036
1 doosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chinese bewerkte doosjes 2038
2 Chinese bewerkte doosjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Koperen houtbak 2047
Koperen houtbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Boeddha 2078
Boeddha

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2093
Staande petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Dinky Toys bus  en heftruck 2111
2 Dinky Toys bus en heftruck

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Dinky Toys, auto en kiepwagen 2112
2 Dinky Toys, auto en kiepwagen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude teddybeer 2114
Oude teddybeer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Geelkoperen ramensproeier 2126
Geelkoperen ramensproeier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop, papier mache 2127
Pop, papier mache

Resultaat:

30 EUR