03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Model van S.S. Rijndam 2074
Model van S.S. Rijndam
Startprijs 1.500 EUR
2 Kandelaars begin 18e eeuw 2003
2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Bloempot tegels 85 x 2256
Bloempot tegels 85 x
Startprijs 850 EUR
Boekwerk in lederen band 2031
Boekwerk in lederen band
Startprijs 600 EUR
Hollandse statenbijbel 2017
Hollandse statenbijbel
Startprijs 450 EUR
Psalmenboek 2020
Psalmenboek

400 EUR

Bronzen beeld 2435
Bronzen beeld
Startprijs 350 EUR
Scheepskompas 2329
Scheepskompas
Startprijs 350 EUR
Blikken boot 2122
Blikken boot
Startprijs 350 EUR
Bronzen paard 2437
Bronzen paard

300 EUR

Bronzen naakte vrouw 2420
Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR
2 Koperen kandelaars 2266
2 Koperen kandelaars
Startprijs 250 EUR
Marklin trein en diversen 2118
Marklin trein en diversen
Startprijs 250 EUR
Brillendoos 19e eeuw. 2274
Brillendoos 19e eeuw.
Startprijs 225 EUR
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken 927
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR
Jugendstil plaquette 2313
Jugendstil plaquette
Startprijs 200 EUR
2 Kaarsenstandaards 2101
2 Kaarsenstandaards
Startprijs 200 EUR
Smeedijzeren kerkkandelaar 2088
Smeedijzeren kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR
Bijbel 2316
Bijbel
Startprijs 190 EUR
2 Tiffany stijl lampen vierkant 2450
2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startprijs 180 EUR
Tinnen kraankan 18e eeuw. 2095
Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startprijs 180 EUR
Houten portretdoos 2022
Houten portretdoos
Startprijs 180 EUR
Tiffany Hanglamp 2750
Tiffany Hanglamp
Startprijs 175 EUR
Mahoniehouten  kruisbeeld, verguld corpus 2252
Mahoniehouten kruisbeeld, verguld corpus
Startprijs 175 EUR