10 Ovale porseleinen schaaltjes van porselein gedecoreerd met lotus bloemen,1e helft 20e eeuw. 13x8 cm., 1 met chip.
3 Grote Delfts blauwe borden met bloemdecor en geschulpte rand, midden 20e eeuw, ø30,5cm.
Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U
Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.
Chinese kop (5xø8cm.) en schotel (ø13,5cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met peterseliedecor, gaaf
Chinees blauw porseleinen roombordje, Chien Lung 18e eeuw, 3xø16,5cm.
Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G
Chinees blauw porseleinen kop (4xø7,5cm.) + schotel (2xø11cm.), Chien Lung, 18e eeuw.
2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.
7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G