Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bavaria vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote kraagvaas van Bavaria/Rehau. Handbeschilderd met vogeldecor. Gesig. G. Rothe 43xØ27cm.

2 Imari kraagvaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari kraagvaasjes, 9xø4,5cm.

2 Imari vaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari vaasjes, 9,5xø4,5cm.

Rozenvaasje + spijkerbolvaas
Resultaat: 25 EUR

Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G

Imari bordje
Resultaat: 25 EUR

Imari bordje ø21 cm., met geschulpte rand

6 delig servies
Resultaat: 25 EUR

6 Delig Japans serviesje met figurendecor ca. 1920. 6x kopje met geschulpte rand 5xØ10cm. 6x kleine bordjes Ø14cm. en 6x bordjes Ø19cm. met geschulpte rand. 1 bordje met chip, rest gaaf.

3 Diverse kommen
Resultaat: 22 EUR

3 Diverse kommen waarvan 2 kastkommen. 1x P. Regout tegelaar 10xø16cm. Cond.: G, 1x P. Regout genummerd 227 B, met bloemdecor 10,5xø18cm. 1 x Grote handbeschilderde aardewerken kan, 1 chipje af, 13,5x...

6 Delen aardewerk
Resultaat: 21 EUR

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Lampenvoet
Resultaat: 20 EUR

Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G

3 delig kaststel
Resultaat: 20 EUR

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

Art Deco tegel, Duits
Resultaat: 20 EUR

Duitse Art Deco tegel in houten lijst met voorstelling van boerendame en boerenjongen, 27x27cm. Cond.: G

Bordje
Resultaat: 20 EUR

Bordje van het honderdjarige bestaan van het koningshuis 1813-1913. P.B. Delft. ø24cm.

Kristallen schaal
Resultaat: 20 EUR

Gekleurd kristallen schaal, 8xø20cm. Cond.: U

Imari kaststel
Resultaat: 20 EUR

Imari kaststel gem. Bareuther Waldsanen Bavaria. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw.

3 borden
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.

4 borden
Resultaat: 20 EUR

4 Porseleinen jaargetijden borden van de firma Koningszelt Bayer 199. Compleet met 4 certificaten boekjes. 20x20cm.

Glazen etagere
Resultaat: 15 EUR

Glazen etagere met zilverkleurige voet, 30xø28cm. Cond.: U

3 Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

3 Delig kaststel met vogels en bloemen

Aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.

2 Aardewerken wandborden
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor