Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Huisdraak 4484
Huisdraak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Chinese blauwe schotels 4498
4 Chinese blauwe schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10 Ovale porseleinen schaaltjes 4205
10 Ovale porseleinen schaaltjes

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Capucijner kop en schotels 4123
2 Capucijner kop en schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delfts blauwe borden 4148
3 Delfts blauwe borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Romeins glazen vaasje 4187
Romeins glazen vaasje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Majolica bloempot 4228
Majolica bloempot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kop en schotel 4246
Kop en schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blauw porseleinen bord 4267
Blauw porseleinen bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Imari schotel 4284
Imari schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fam Rose 4321
Fam Rose

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 4348
Porseleinen lamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen kop + schotel 4393
Porseleinen kop + schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen karaf 4495
Glazen karaf

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vaas 4103
Vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels satsuma 4137
6 Kop en schotels satsuma

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuw. 4175
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuw.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
 Villeroy en Boch dekselvaas 4107
Villeroy en Boch dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7 blauwe schoteltjes 4121
7 blauwe schoteltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers porselein 4157
Divers porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari schotel 4177
Imari schotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4191
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4192
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4193
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4194
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4195
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari bord rood 4282
Imari bord rood

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4307
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4308
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4310
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4315
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 4340
Porseleinen lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vogelkooi met vogels 4363
Vogelkooi met vogels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Miniatuur 4377
Miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen karaf 4385
Kristallen karaf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 toiletsets 4494
2 toiletsets

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12 glazen + tafelbel 4113
12 glazen + tafelbel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jongen met voetbal 4159
Jongen met voetbal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Fruitschaal 4256
Fruitschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Aardewerken schemerlampje 4268
Aardewerken schemerlampje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4306
Serie porseleinen borden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4309
Serie porseleinen borden

Resultaat:

31 EUR

Verkocht
6 Porseleinen borden 4353
6 Porseleinen borden

Resultaat:

31 EUR

Verkocht
Bloempot 4150
Bloempot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
11 Tegels 4231
11 Tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kopjes en 3 schoteltjes 4262
2 Kopjes en 3 schoteltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4314
Serie porseleinen borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4316
Serie porseleinen borden

Resultaat:

30 EUR