P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G
B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U
Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U
Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M.A. Koekkoek, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren, 41x63cm. Cond.: G
Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U
T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U
M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U
Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U
Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U
E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U
Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U
Cyriacus Bleys (Hoorn 1842 - 1912 Driel), pastel op papier, bloemstilleven, 74x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R