Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Charles Monstin 1259
Charles Monstin

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bernard Medema, Drentsche boerderij 1054
Bernard Medema, Drentsche boerderij

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, boot 1163
Schilderij, boot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeefdruk op papier 1267
Zeefdruk op papier

Resultaat:

62 EUR

Verkocht
Zeefdruk op papier 1268
Zeefdruk op papier

Resultaat:

62 EUR

Verkocht
2 Japanse pentekeningen 1001
2 Japanse pentekeningen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, bostafereel met fazant 1012
Schilderij, bostafereel met fazant

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B.Baaijens 1248
B.Baaijens

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willem de Zwart 1252
Willem de Zwart

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P.A.Nijgh 1266
P.A.Nijgh

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollands stadsgezicht 1319
Hollands stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mediterraans landschap 1134
Mediterraans landschap

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij met schepen 1018
Schilderij met schepen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, kasteel bij nacht 1020
Schilderij, kasteel bij nacht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. ten Kate 1062
C. ten Kate

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Arthur Bernard 1079
Arthur Bernard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louise Hartman, schapenkooi met herder 1150
Louise Hartman, schapenkooi met herder

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duseppa? 1263
Duseppa?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bloemstilleven 1145
Bloemstilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bloemstilleven 1146
Bloemstilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bloemstilleven 1144
Bloemstilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bloemstilleven 1168
Bloemstilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Max Drechsler hooi binden 1226
Max Drechsler hooi binden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Joh.ter Horst 1230
Joh.ter Horst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Landschap met boerenschuur 1281
Landschap met boerenschuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8 Etsen en prenten 1074
8 Etsen en prenten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Olieverf op paneel 1075
4x Olieverf op paneel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bloemschilderij 1126
Bloemschilderij

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Portretten, olieverf op paneel 1181
4x Portretten, olieverf op paneel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x M.V. Schaardenburg 1334
4x M.V. Schaardenburg

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Aquarel naar Hundertwasser 1040
Aquarel naar Hundertwasser

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Cees Blessing 1056
2x Cees Blessing

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij Nico Zwiers 1028
Schilderij Nico Zwiers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vossenjacht klein 1041
Vossenjacht klein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stilleven ADL 1094
Stilleven ADL

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij Nico Zwiers 1127
Schilderij Nico Zwiers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aquarel, interieur 1132
Aquarel, interieur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hand ingekleurde gravure "Eagle Owls" 1243
Hand ingekleurde gravure "Eagle Owls"

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
W.J.v.d Brijnen.kruis 1262
W.J.v.d Brijnen.kruis

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vossenjacht 1039
Vossenjacht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
bootjes op meer 1043
bootjes op meer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Landschap 1044
Landschap

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij Nico Zwiers 1069
Schilderij Nico Zwiers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Henk v.d.Ven 1084
Henk v.d.Ven

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, jacht 1184
Schilderij, jacht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
v.d. Linden, vaas met orchideen 1255
v.d. Linden, vaas met orchideen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
P.A.Nijgh 1256
P.A.Nijgh

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vrouw met poes 1260
Vrouw met poes

Resultaat:

20 EUR