Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.