8ct. Gouden vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.
Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
3 Zakhorloges ca. 1880/1900. 1x incompleet, 1x cilinder gebroken, 1x vuil en verroest.
Antiek vestzakhorloge in metalen kastje met lakwerk van gouden bloempjes ca. 1900, Ø 3 cm.
Oorstekers WG750/000,zwart gerodineerd, met ieder 2 ovaal gefacceteerde Madeira-citrinen in zeer goede kleur, gele saffieren 2 ct., goede kleur,en briljanten W/SI 1.2 ct.,L.50mm.,20.5 gr.
Hanger GG/750/000 en PL950/000 met een diamant baquette TW/VSI 0.30 ct.,aan een ketting GG 750/000 L.42 cm.,10.2 gr.
Bulova Dameshorloge Class 65M02, Saphire crystal, D 28 mm.,metaal band deels verguld, witte wijzerplaat
St. Dupont herenhorloge,geometrie,staal hoogglans gepolijst,met datum en seconde-wijzer,quartz uurwerk,band met vouwsluiting,witte wijzerplaat. met doos en papieren.
St. Dupont herenhorloge,geometrie,staal hoogglans gepolijst, met datum en seconde-wijzer, quartz uurwerk,band met vouwsluiting, zilverkleurige wijzerplaat, met doos en papieren.
St. Dupont herenhorloge geometrie,staal hoogglans gepolijst,met datum en seconde wijzer, quartz uurwerk band met vouwsluiting, zwarte wijzerplaat, met doos en papieren.
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.
Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.
Heren zakhorloge RG 585/000, 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding.89.8 gr.
Dames-armbandhorloge Nostrana,WG 585/000 handopwinding incobloc 17 stenen, bezet met diamanten get.W/PI 032 ct., L. 17.5 cm.,32.6 gr,
Collier WG 585/000 met 107 diamanten( antiek slijpsel) en roos geslepen diamant get.W/SI-PI 8.00 ct. en 3 kweekparels 4.9 - 5.4 mm., L.43 cm.,25 gr. Met certificaat DM. 24.500,-
Streekbroche bezet met vele pareltjes. Eind 1900, met veiligheidskettinkje
Streekbroche GG585/000 (schuimgoud) ovaal model met een pareltje in het midden. eind 1900.