Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.
Zilveren saladetang 833/000, Hollands ca. 1867, L.:28,5cm. 160gr.
Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.
Zilveren pijpenwroeter 833/000, 1e helft 20e eeuw, L.: 11cm.
Kapitale zilveren mand op onderstel, mooi uitgezaagd en bewerkt 925/000, 1248gr.
Kristalglazen parfumflesje Hollands ca. 1900 met GG hals 585/000, minimale chip, H.:9,5cm.
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
Mooi bewerkte zilveren thora, afgezet met steentjes, 31gr. 22,5cm.
Antiek zilveren parfumtrechtertje 3gr, Hollands, ca 3x2.5cm
Zilveren tabaksdoos 833/000, Hollands ca. 1900. 12x7cm. 145gr.
Antiek zilveren marmeladepot 134gr uit 1814. met geslepen kristallen binnenpot Puntgaaf. 18hx13x7.5
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.
Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
2 Zilveren kandelaars Empire stijl 925/000, 20e eeuw, H.:22,5cm.
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U
Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G
Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.
2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm
Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.
Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 56gr.
Zware zilveren juskom rustend op 3 gebogen voetjes, 925/000, 400gr. 21 x 10 x 12
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
Grote zilveren slagroomkom/juskom, 925/000, 346gr. 21x15x10cm. Cond.: U
Alpaca Jugendstil kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen
Leuk antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000
Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.
Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G
28-Delige verzilverde bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.
Zilveren asbak met opengewerkte rand 800/000, 20e eeuws, ø7cm. 23gr.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G
Verzilverde visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.
Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.
ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.
Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.