Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Zilveren asbak met opengewerkte rand 800/000, 20e eeuws, ø7cm. 23gr.
28-Delige verzilverde bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.
Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G
3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.
Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000
Leuk antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
Alpaca Jugendstil kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen