Collier WG 585/000 met diamant. Y-collier met grote langwerpige WG hanger, 44x10 mm, aan weerskanten voor de helft bezet met diamantjes, totaal 0,64 crt. De hanger zit bevestigd aan een fijn palmierco...
Fraaie herenring WG 750/000 met briljanten. Strakke vierkante ring met schakelbewerking en aan de bovenzijde in een vierkant bezet met 9 briljanten, totaal ca 0,60 crt ca 12.15 gr ø 61
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten. Vierkante oorstekers, 9x9mm. De oorstekers zijn bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI Nieuw
Exclusieve grote speelkaartendoos van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne voorzien van een afbeelding van een klaver heer. 88 solotniks ( 916/000 zilver Rusland). T...
Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G
Prachtige grote Hongaars zilveren (800/000) ovale gelobte schaal met florale bewerking langs de rand (1937-1965), 39x33x18cm. ca. 1233gr. Cond.: U
Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G
Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...
Bijzonder zilveren gembercouvert, 835/000, Hollands couvert metr fraai floraal gegraveerde stelen en bakken. MT: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam jl: C 1862, ca 73 gr 20 cm Cond U
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U
Zilveren wandbord, 835/000, Hollands, met in het midden een voorstelling van een feestende figuren en in de rand twee Hollandse stadsgezichten. De rand is verder versierd met bloemen en vogels. ø 21 c...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca 29 cm. Gerestaureerd.
Twee zilveren strooiers, 925/000, strakke strooiers met pioenvorm voor zout en peper. 1 dop is wat gedeukt. 1.5x4.5x8 cm. Bodem gegraveerd met "Empire sterling weighted"
Kristallen schuit met sier- en ruitslijpsel voorzien van zilveren (835/000) hengsel met parelrand, MT: A. Chr. Fontani Jr. Amsterdam, JL: S 1928, 16x8x14cm. Cond.: G
Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...
Ring GG 750/000 met briljanten. Strakke rijring met een railzetting met 11 carree geslepen diamanten, totaal ca 1.5 crt TW/VSI. Oorspronkelijke verkoopprijs € 3750,-. ø 55 ca 5.1 gr Nieuw
Fijne creolen GG 585/000 met baquette geslepen diamanten. Fijne klapcreolen ovaal model met een rail bezet met diverse baquette geslepen diamanten, totaal ca 0.30 crt. ø 12x15 mm ca 2.7 gr
Prachtig collier GG 585/000 met briljant en parel. Elegant Y-collier, palmierschakel ø 1.8 mm, met strakke ronde gladomzetting met een briljant, ca 0.025 crt, en onderaan de ketting zijn 2 grijze zoet...
Ring GG 585/000 herenmodel met Onyx. Strakke herenring met in het midden een achtkantig geslepen Onyx, 14x11mm. ca 6,2 gr ø 66
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
Hanger GG 585/000 met parelmoer en onyx. Hanger in de vorm van een tasje met aan de ene zijde parelmoer en aan de andere zijde onyx met ruitbewerking. ca 5.7 gr , grootte 35x22 mm Nieuw
Ring GG 585/000 met jade. Ring met ovaal cabouchon geslepen jade, 16x12 mm. ca 4.9 gr ø 62
Collier van parels en jade. Collier met zoetwaterparels, versierd met granaatkralen met daartussen bloemkralen van jade. Bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting. lengte 75 cm