Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Zeer groot antiek fijn geknoopt tapijt(versleten) 461x324 Cond: slecht
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Visdiencouvert met zilveren heften met geëtste motieven in bak en mes 800/000. Alles in bijbehorend etui van Hof-juwelier Th. Müller uit Weimar, L.: 27cm. Cond.: G
Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14 Cond:G
Monogram O.M. 1945, olieverf op paneel, bloemstilleven 42x67cm. Cond.: G
Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.
Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.