Bijzondere en zeldzame antieke Engelse naaidoos met sleutel, voorzien van twee porseleinen flacons met stoppen en goudbeschildering en een 7-delig gouden naaigerei bestaande uit: naaischaartje, vinge...
Hanger GG 585/000. Sierlijke vermoedelijke Branbantse streekhanger voor tussen een collier bewerkt met filigrain, kleine hangertjes en stukjes jasseron. ca 6.85 gr ca 6x6 cm
Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.
Uniek zakhorloge GG in fraai bewerkte dubbele kast met emaille voorstelling. Zakhorloge met spillegang gemerkt Story London nr 508 ø 42 mm
Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...
Hollands notenhouten fineer barok kabinet met bronzen beslag in redelijk tot goede staat 245x190x70cm.
Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.
Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G
Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...
Lang collier van mooie bloedkoralen. Snoer van tonvormige bloedkoralen, ø 5.5-6.5 mm, met een mooie kleur. Lengte ca 135 cm ca 86.8 gr
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...
Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm
Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Fraaie fantasie ring met 3 rijen voorzien van 19 briljanten in diverse maten, totaal ca 1,00 crt W VS Breedte 7,5 mm ca 3.95 gr Nieuwwaarde € 2400,- met certi...
Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40
Collier van Bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Lang snoer van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG bolsluiting met bloedkoraal, ø 8.5 mm. Lengte 155 cm. ca. 70 gr.
Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G
Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M
Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...
Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...
Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...
Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr
Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...
Ovaal zilveren (800/000) portretschaaltje met oren. Zeer sierlijk bewerkt met meerdere medaillons, guirlandes en strikken in barokstijl. In het midden een afbeelding van een adelijk paar omlijst met g...
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G
Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.
Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G
Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M