Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Penselenvaas met tekst
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm

Vaas op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.

Celadon bord
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G

Kang Xi dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23...

5 Delen Chinees imari
Resultaat: 125 EUR

5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...

2 Fam Rose borden
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R

3 Delen Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw: 1x Foohond presse-papier, 1x 6-hoekig dekselpotje (wierookbrander) met figurendecor en 1x gesigneerd dekselpotje in Mag Xi stijl met landschapsdecor 7-9cm. Cond....

Grote Chinese blauwe pot
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor en floraal decor.Cond:G 39x33 cm

6 Chinese schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R

Erotische snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen snuffbotlle met daarin een draaibare porseleinen voorstelling van figuren met florale decors 20e eeuw 8,5xø5cm. Cond.: G

2 Snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G

2 Fam Rose vaasjes, zilv. dop
Startprijs 65 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G

2 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

Gemberpot
Startprijs 30 EUR

Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G

Zalfpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G

3 Delen Kantonees
Startprijs 60 EUR

Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.

2x Quan Yin, blanc de chin
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R

Fam Verte vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm

Chinees koningshoofd
Startprijs 190 EUR

Grote majolica keramieken Chinees hoofd van een keizer ca. 1900-1950 (chip achterop hoofdtooi) 66cm. Cond.: R-G

Knobbelvaasje, Peking glas
Startprijs 175 EUR

Oude/antieke Chinese Pekingglazen knobbelvaas met drakendecor (bovenrand beschadigd) 15cm. Cond.: R

Prins op olifant
Startprijs 90 EUR

Groot Oosters keramieken beeld, donker geglazuurd. Voorstellend een Oosterse prins met begeleiding op Indische olifant 37x30x16cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

26 Delen Chinees
Resultaat: 220 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

3 Chinese trekpotjes
Startprijs 120 EUR

Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...

3 Chinese borden, gekleurd
Startprijs 140 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden: 1x met gouddecor en floraal decor (haarscheur en chip), 1x gouddecor en floraal decor (chips en haarlijn) en 1x familie roze met floraal decor en gouddecor ...

4 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 1x bord met centraal floraal decor en blauwe brede omranding (randschade), 1x bord met decor van huis aan de kust (randschade), 1x bord met druk floraal decor...

4 Delen goudsteen
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek goudsteen keramiek, twee melkkannen, kastkom en een beker. 9-12cm Cond:G

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

5 Porseleinen pierrots
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...

6 Capucijner borden
Resultaat: 45 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G

6 Delen Kutani
Startprijs 80 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

6 Kop & Schotels
Resultaat: 195 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G

6 Kop & schotels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors (2x gesigneerd, lichte randschade)16-20cm Cond:R

Gouden vaasje met draak
Startprijs 400 EUR

19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long vaas met drakendecor opgewerkt met goud-bronskleurig glazuur 17x10 cm. Cond:G

Groene theeglazuur vaas
Startprijs 480 EUR

19e eeuwse Chinees porseleinen thee glazuur vaas met geschulpte opening, gesigneerd.Cond:G 19x15

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 60 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...

Bisquit pors. beeld
Startprijs 40 EUR

Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G

Bord Wilhelmina
Startprijs 40 EUR

Antiek bord "ter nagedachtenis 25 jaar Wilhelmina, 1898-1923 31 augustus W. oranja Nassau" met chinoiserie decor ø23,5cm. Cond.: G

Capucijner pindastel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen (capucijner) 18e eeuws 8-delige pindaset met vissendecors (2 kleine schaaltjes met chip) ø8-ø12,5cm. Cond.: R-G

Rood waterpotje
Startprijs 1.250 EUR

oude antieke Chinees porseleinen waterpot, gesigneerd, met rode achtergrond en geel drakendecor.Cond:G. 8x13 cm.

Chinees bord ca. 1750
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M

Chinese vaas, wit glazuur
Resultaat: 4.600 EUR

oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.

Chinees schaaltje op voet
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G

Chinese penselenvaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G

Yixing theepot, bloemen
Startprijs 400 EUR

grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G

6 Delen porselein
Startprijs 35 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Grote gemberpot
Startprijs 80 EUR

Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G

2 Delen zilver-overlay
Startprijs 60 EUR

Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.

Chinees knobbelvaasje
Startprijs 100 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen knobbelvaasje ca. 1800 met floraal decor in goede staat 8cm.

3 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G

Fam Rose vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G

Divers Chinees
Startprijs 30 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R

Chinees vaasje, bloemen
Startprijs 100 EUR

Kleinen Chinese 18e-19e eeuwse porseleinen vaas met floraal decor en kleine bruine bovenrand 11,5cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws vaasje met als voorstelling spelende kinderen (haarlijn) 13cm. Cond.: R-G

4-Delig kaststel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees 4-delig kaststel met hoofdzakelijk rozen en groen decor met figuren, vogels en bloemen. 2 hoge vazen en twee dekselvazen (aantal beschadigingen) 18-20cm Cond:R\G

Vaas + trekpot
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote vaas met floraal decor (bovenrand beschadigd) en 1x trekpot 18e eeuw met floraal decor en visdecor 14-37cm.

4 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Chinese/Japanse borden: 2x Kantonees 19e eeuw (chips), 1x 18e eeuw octagonaal (gekramd) en 1x 18e-19e eeuws imari bord (beschadigd) 19-23cm. Cond.: M

2 Chinese dekselpotjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke CHinees porseleinen dekselkommen 18e-19e eeuw: 1x wit porselein met floraal- en paradijsvogeldecor (barsten) 15xø16cm. en 1x gesigneerd, gele achtergrond 19e eeuw met floraal decor 13xø14...

2 Kopjes
Startprijs 200 EUR

twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G

2 Capucijner schalen
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G

6 Miniatuur boedha's
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen miniatuur-boedha's 1,5-2cm. Cond.: G

Vaas + fluitje
Resultaat: 65 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G

7 Kopjes + 5 schotels
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G

Boedha, Quang Yin
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm

3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R

Miniatuur beker/vaasje
Startprijs 100 EUR

Chinese miniatuur bekervaasje (gesigneerd) met rondom decor van figuren in tuin (minimale chip) 7cm. Cond.: G

3 Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

2 Snuffbottles, Peking glas
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese Pekingglazen snuffbottles: 1x met libelledecor en 1x met eekhoorndecor 7-8cm.

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en ins...

3x Fam Rose bord
Resultaat: 275 EUR

Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G

Chinese vleesschotel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G

2 Chinese trekpotjes
Startprijs 20 EUR

Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.

2 Delen jade
Resultaat: 350 EUR

twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G

Wit cracele vaasje, olifanten
Startprijs 550 EUR

19e eeuwse gesigneerde zware wit porseleinen vierkante vaas,met craquelee glazuur en olifantendecor grepen. 17x9,8x9,8 cm Cond:G

Chinese schenkkan, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G

Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

Chinese theekan, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R

Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)

4 Imari borden
Startprijs 50 EUR

4 antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G

Edele dame, Royal Dux
Startprijs 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G

Duitse vaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

Japans trekpotje
Startprijs 35 EUR

Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

7 Bierpullen
Startprijs 30 EUR

7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G

Koffieservies, zilver-overlay
Startprijs 40 EUR

Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G

KPM servies, Poland
Startprijs 300 EUR

KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...

3 Porseleinen kannen
Startprijs 40 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...