Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm
Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.
Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23...
5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw: 1x Foohond presse-papier, 1x 6-hoekig dekselpotje (wierookbrander) met figurendecor en 1x gesigneerd dekselpotje in Mag Xi stijl met landschapsdecor 7-9cm. Cond....
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor en floraal decor.Cond:G 39x33 cm
Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen snuffbotlle met daarin een draaibare porseleinen voorstelling van figuren met florale decors 20e eeuw 8,5xø5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm
Grote majolica keramieken Chinees hoofd van een keizer ca. 1900-1950 (chip achterop hoofdtooi) 66cm. Cond.: R-G
Oude/antieke Chinese Pekingglazen knobbelvaas met drakendecor (bovenrand beschadigd) 15cm. Cond.: R
Groot Oosters keramieken beeld, donker geglazuurd. Voorstellend een Oosterse prins met begeleiding op Indische olifant 37x30x16cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden: 1x met gouddecor en floraal decor (haarscheur en chip), 1x gouddecor en floraal decor (chips en haarlijn) en 1x familie roze met floraal decor en gouddecor ...
Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 1x bord met centraal floraal decor en blauwe brede omranding (randschade), 1x bord met decor van huis aan de kust (randschade), 1x bord met druk floraal decor...
Vier delen antiek goudsteen keramiek, twee melkkannen, kastkom en een beker. 9-12cm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R
Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors (2x gesigneerd, lichte randschade)16-20cm Cond:R
19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long vaas met drakendecor opgewerkt met goud-bronskleurig glazuur 17x10 cm. Cond:G
19e eeuwse Chinees porseleinen thee glazuur vaas met geschulpte opening, gesigneerd.Cond:G 19x15
Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Antiek bord "ter nagedachtenis 25 jaar Wilhelmina, 1898-1923 31 augustus W. oranja Nassau" met chinoiserie decor ø23,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen (capucijner) 18e eeuws 8-delige pindaset met vissendecors (2 kleine schaaltjes met chip) ø8-ø12,5cm. Cond.: R-G
oude antieke Chinees porseleinen waterpot, gesigneerd, met rode achtergrond en geel drakendecor.Cond:G. 8x13 cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M
oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G
Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G
Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.
Klein antiek Chinees porseleinen knobbelvaasje ca. 1800 met floraal decor in goede staat 8cm.
Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R
Kleinen Chinese 18e-19e eeuwse porseleinen vaas met floraal decor en kleine bruine bovenrand 11,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws vaasje met als voorstelling spelende kinderen (haarlijn) 13cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees 4-delig kaststel met hoofdzakelijk rozen en groen decor met figuren, vogels en bloemen. 2 hoge vazen en twee dekselvazen (aantal beschadigingen) 18-20cm Cond:R\G
Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote vaas met floraal decor (bovenrand beschadigd) en 1x trekpot 18e eeuw met floraal decor en visdecor 14-37cm.
Vier antieke Chinese/Japanse borden: 2x Kantonees 19e eeuw (chips), 1x 18e eeuw octagonaal (gekramd) en 1x 18e-19e eeuws imari bord (beschadigd) 19-23cm. Cond.: M
Twee antieke CHinees porseleinen dekselkommen 18e-19e eeuw: 1x wit porselein met floraal- en paradijsvogeldecor (barsten) 15xø16cm. en 1x gesigneerd, gele achtergrond 19e eeuw met floraal decor 13xø14...
twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen miniatuur-boedha's 1,5-2cm. Cond.: G
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G
Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Chinese miniatuur bekervaasje (gesigneerd) met rondom decor van figuren in tuin (minimale chip) 7cm. Cond.: G
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Twee oude Chinese Pekingglazen snuffbottles: 1x met libelledecor en 1x met eekhoorndecor 7-8cm.
Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en ins...
Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G
Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
19e eeuwse gesigneerde zware wit porseleinen vierkante vaas,met craquelee glazuur en olifantendecor grepen. 17x9,8x9,8 cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)
4 antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G
Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...
3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...