Amerikaanse wandregelateur ca. 1900 "made by Meiji Clock Co Nagoya Japan" in goede staat 57cm.
Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.
Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Leuke kleine mini lantaarnklok met mechanisch uurwerk, gemerkt Smiths 2e helft 20e eeuw. Bevat 8-daags uurwerk 19x7x7,5cm. Cond.: G
Frans pendulestel ca. 1870 van roodmarmer en compositie metaal met 2 dekselcoupes (1 chip), pendule met voorstelling van een liggende dame met vogel op tak en putti. In goede staat met 8-daags uurwerk...
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Eikenhouten Westminster Warmink tafelklok met maanstand en kwartierslag op 5 gongstaven in zeer goede staat 32cm.
Mooie antieke plated wekker op hoge voet met seconden- en uuraanduiding ca. 1900 (functies niet getest) 21cm. Cond.: G
Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G
Leuke mini Zaanse wandklok met messing ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x18x13cm.
Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.
Duitse Pfeilkreuz Jugendstil regelateur met messing beslag ca. 1900 in goede originele staat 68cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwald klok met originele beschildering, slinger en gewichten 38x27x14cm. Cond.: G
Franse comtoise 19e eeuw met paardenkar en figuren in de feuille (vouwslinger). Wijzerplaat beschadigd, 41x25x15cm. Cond.: R
Oude Wuba Westminster wortelnoten tafelklok, met kwartieslag op drie gongstaven en maanstand. 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, 34cm Cond:G
Oude Franse Comtoise 2e helft 20e eeuw met pronksluier, Cond:G 155x32x16cm
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.