Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G
Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100
Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50
Oude eikenhouten bakkerskast met meelklep, naar oud voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 151x55x87
Antieke Duitse Barocktafel van eikenhout met afschuifbaar vruchtenhouten blad. Cond:G 82,5x97,5x80
Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G
Duitse Biedermeijer grenenhouten halbank omstreeks 1840 Cond:R\G 231x52x88
Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100
Set van vier antieke eikenhouten Bretterstuhle omstreeks 1900 Duits in goede staat Cond:G 93x40x40
Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G
Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G
Franse 19e eeuwse mahoniehouten etage tafel met messing beslag in originele staat. 80cm Cond:G
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Moderne cognac-kleurig 3-delig lederen bankstel in zeer goede staat 94x167x94cm.
Twee oude Louis Quinze stijl stoelen met petit point stoffering, 20e eeuw Cond:R\G
Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.
Zware Duitse notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met lades en wortelnoten panelen, geheel in goede originele staat 230x120x60cm.
Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G
Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G
Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G
Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.
Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G
Antiek Duits Biedermeier kinderbed van kersenhout(fineer) omstreeks 1830 in originele staat(lichte schades) 90x70x120 Cond:R\G
Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.
Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R
Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G