twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen miniatuur-boedha's 1,5-2cm. Cond.: G
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G
Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Chinese miniatuur bekervaasje (gesigneerd) met rondom decor van figuren in tuin (minimale chip) 7cm. Cond.: G
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Twee oude Chinese Pekingglazen snuffbottles: 1x met libelledecor en 1x met eekhoorndecor 7-8cm.
Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en ins...
Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G
Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
19e eeuwse gesigneerde zware wit porseleinen vierkante vaas,met craquelee glazuur en olifantendecor grepen. 17x9,8x9,8 cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)
4 antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G
Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...
3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...
Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.
19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...
Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G
Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G
6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G
Aparte oude gesigneerde Chinese Yixing 6-kantige theepot in goede staat 8x19x12,5cm.
Kleinen oude Chinese trekpot met signatuur en tekst in goede staat 9x9xø8cm.
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gesigneerd en in goede staat 11,5x15,5xø8,5cm. Cond.: G
Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Porseleinen dansend paar 2e helft 20e eeuw, kobaltblauw met goud 18cm. Cond.: G
Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M
Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G