Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring WG entourage saffier
Startprijs 250 EUR

Ring WG 585/000 met saffier en briljant. Hoge entouragering met in het midden een blauw saffier, ø 3,5 mm, omringd door 8 briljanten, ø 2 mm. Ring heeft duidelijk gebruiksporen. ø 56 ca 5.1 gr

Collier, Chinese stenen
Resultaat: 700 EUR

Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...

Ring Tourmalijn/Rozenkwarts
Resultaat: 51 EUR

Elegante ring 333/000 met een rozenkwarts en tourmalijnen. Hoog oplopende ring met een ovaal gefacetteerde rozenkwarts, 9x11 mm, en aan de zijkanten versierd met 6 roze rond gefacetteerde tourmalijnen...

Jade collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double met o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit grove s...

Ring GG fleuri
Startprijs 175 EUR

Ring GG, 585/000, met briljant. Diamonde ring, model Fleuri, met strakke hoge oplopende band. In het midden zit een witgouden rozet met 7 kleine briljant geslepen diamanten, totaal 0.10 crt. SI. De mi...

Ring vierkant met briljant
Resultaat: 80 EUR

Ring, GG 585/000, met briljant. Strakke vierkante ring, met strakke bewerking aan de bovenzijde met een Briljant, ca 0.06 crt. ca 2,6 gr. ø 52 Nieuw

Oorknoppen, 18 brilj.
Startprijs 500 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met briljanten. Oorknoppen in de vorm van een bloem met in totaal 18 briljanten gezet dmv een incrustatie zetting, mooi vlak. ø 9,5 mm ca 3 gr

Ring, saffier/brilj.
Startprijs 425 EUR

Ring GG 585/000 met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

Ring, grote briljant
Startprijs 425 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. GroveTiffany-achtige ring, met briljant geslepen diamant, ca 0.18 crt P ø 60 ca 10.6 gr

Ring, emaille
Startprijs 1.250 EUR

Bijzondere ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG parelrand, briljanten en 2 amethisten. In de bre...

Choker GG briljant
Startprijs 2.300 EUR

Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI. Naast de middensteen en aan de randen zitten nog...

Hanger GG markies diamant
Startprijs 1.000 EUR

Hanger GG 750/000 met briljanten. Fraaie markiesvormige hanger volledig bezet met 21 briljanten en een briljant in het hangeroog, Totaal ca 1,25 crt. 9x38 mm ca 3.25 gr

Relatieringen GG/WG
Startprijs 250 EUR

Relatieringen GG/WG 585/000 met briljant. Strakke relatieringen, merk Flamingo, met een halve WG gematteerde band en een halve glimmende GG band. Oplopend op de WG rand. In de kleinste ring zijn 4 bri...

Ring WG/GG briljant
Startprijs 175 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljant. Royale massieve ring, merk Aller Spanninga, met grote ronde WG cirkel met daarin een GG gladomzetting voorzien van een briljant 0.08 crt, VVS/TW. ca. 7,5 gr. ø 55 Nieu...

Ei hanger adelaar
Resultaat: 75 EUR

Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van ee...

Ei hanger appel
Resultaat: 70 EUR

Ei hanger verguld, Faberge stijl. Opengewerkte ei-hanger met rood en wit emaille, rijkelijk versierd met zirconia's. In het open gedeelte van de hanger is voorzien van een appel versierd met rood en g...

Ei hanger poes
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld, Faberge stijl. Grote opengwerkte ei-hanger versierd met groen en zwart emaille, zirconia's en een amethist. In het open gedeelte van de hanger zit een poes uit wit metaal versierd m...

Collier +bol GG
Resultaat: 300 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm

Ring zilver bergkristal
Startprijs 50 EUR

Ring zilver 925/000 met bergkristal en amethist. Royale ring met aan de bovenzijde een groot stuk bergkristal, voorzien van ruitbewerking, met daarop een florale versiering van zilver met amethisten. ...

Hanger zilver onyx wittopaas
Startprijs 35 EUR

Hanger zilver 925/000 met onyx en witte topaas. Ovale hanger met grote ovale onyx, cabouchon geslepen. Op de onyx zitten 2 halve bloemversieringen bezet met witte topazen. ø 36 x 20 mm ca 7.75 gr. ger...

Sieradenset zilver parel
Startprijs 350 EUR

Zeer fraaie sieraden set zilver 925/000 bezet met parel en zirkonia. Set bestaande uit klipoorstekers,hanger en een ring met in het midden een langwerpige vlakke echte parel, 8.5x13.5 mm. Om de parel ...

Ring Zilver kleurstenen
Startprijs 40 EUR

Sierlijke zilveren 925/000 ring met gekleurde zirconia's. Brede zilveren ring met groene, blauwe, roze en champagne kleurige zirconia's. De ring is gerhodineerd ø 59 ca 13.6 gr

Zilv. choker, groene steen
Startprijs 35 EUR

Choker zilver, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fraaie choker met in het midden 7 grote schakels met groene steen omlijst met een florale rand bezet met markesietsteentjes. Het geheel is beves...

Collier, ivoren hanger
Startprijs 100 EUR

Collier van hematietkralen, ø 4 en 8 mm, om en om met in het midden een ivoren hanger met afbeelding van een vrouw, voorzien van GG hangeroog. lengte 60 cm. Lengte hanger 6 cm. De hanger is tevens vo...

Gevlochten collier
Startprijs 50 EUR

Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakels. Lang collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. Breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca. 64.4 gr.

Adelaars ring
Startprijs 65 EUR

Ring zilver 925/000 met adelaar. Ring gemaakt in de vorm van de kop van een adelaar. Grootte 6 cm ca ø 69. ca. 63 gr.

Ring zilver amethist tourmalijn
Startprijs 40 EUR

Ring zilver 925/000 met amethist en roze tourmalijn. Brede ring met 4 rijen, om en om een rij met amethist en tourmalijn, ø 2.8-3 mm. Breedte 19 mm ø 56 ca. 10.4 gr.

Oorstekers zilver amethist
Startprijs 35 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met amethist en rhodoniet. Langwerpige oorstekers met een smaragd geslepen amethist, 8x6 mm. Om de amethist zit een rand met 4 rhodoniet stenen. 10x12 mm. ca 3.55 gr. Gerhodi...

Collier zilver granaat citrien
Startprijs 90 EUR

Collier zilver 925/000 met granaat en citrien. Collier met ronde schakels en in het midden 7 ovaal gefacetteerde granaten,4x 5,5 mm, met daartussen, om en om 6 rond gefacetteerde citrienen, ø 2.9 mm. ...

7 Stel oorknoppen
Startprijs 40 EUR

Lot met 7 paar oorknoppen, zilver 925/000 met grijze en zwarte parels.

Ring GG parel koraal
Resultaat: 190 EUR

Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...

Ring GG parel
Resultaat: 75 EUR

Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8 gr Nieuw

Ring, bloedkoraal
Resultaat: 105 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55

Broche, 3 bloedkoralen
Startprijs 125 EUR

Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....

Broche, bloedkoraal
Startprijs 450 EUR

Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...

Armband bloedkoraal, 3-rij
Startprijs 200 EUR

Armband bloedkoraal en parel met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met zoetwaterparels en bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 14x10 mm, met filigrain en 2 bloedkoralen....

5-Rij collier, bloedkoraal
Resultaat: 550 EUR

Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...

5-Rij collier, bloedkoraal
Startprijs 1.000 EUR

Collier van bloedkoraal en parels met GG 585/000 antieke streeksluiting. Collier, 5 rijen, met bloedkoraal en parel, ø 5 mm. Bevestigd aan een GG streeksluiting, 19 e eeuws, rond model met fraaie bewe...

Ring GG Rensini
Startprijs 260 EUR

Ring GG 585/000 mt briljant. Mooie strakke Rensini rijring model GD met WG balkjes bezet met een briljant, 0,07 crt VSI/TW. ø 58 ca 5.00 gr. Dikte ring 2 mm Nieuwwaarde € 845,- Nieuw

Ring GG fantasie
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000, met bewerking. Fantasie ring met in het midden een opening. Aan een zijde van de opening zit een ruwe bewerking. De rest van de ring is geheel gepolijst. ø 57 ca 4,15 gr, merk Eclat, ...

Horloge GG dames
Resultaat: 60 EUR

Horloge GG 585/000 Dugena. Fijn rond dames horloge, ø 17,5 mm, met sierlijke beugels. Mechanisch. Bevsetigd aan een zwarte band. ca 10.7 gr

Hanger GG parel
Resultaat: 100 EUR

Fijne hanger GG 585/000 met parel. Fijn GG hangertje in de vorm van een halve maan met een klein briljanten en 3 parels, ø 5 mm. 20x12 mm ca 1.5 gr

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.

Bloedkoralen collier fijn
Resultaat: 370 EUR

Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.

Ring zilver saffier en topaas
Startprijs 40 EUR

Ring zilver 925/000 met saffier en witte topaas. Brede ring met in het midden 9 ovaal geslepen stenen, 5 donker gekleurde saffieren en 4 witte topazen, ø 3.5x8.5 mm. Aan weerskanten zitten 8 witte top...

Choker zilver topaas parel
Resultaat: 80 EUR

Choker zilver 925/000 met topazen en parel. Choker van ankerschakels met in het midden een stuk met navette geslepen amethisten en ronde gefacetteerde blauw topazen, om en om. In het midden zit een ha...

Schakelarmband, zilver
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.

Ring zilver koraal
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 met witte koraal. Brede ring met opstaande zijkanten met ovale witte koraalkraal, 9x16 mm.

Zilveren set
Resultaat: 60 EUR

Zilveren set, 925/000 bestaande uit een collier en oorknoppen. Fraai vierkant gepunnikt collier ø 4 mm, lengte 50 cm met sierlijke eindstukken en een haaksluiting. Met bijpassende oorknoppen voorzien ...

Collier en hanger zilver
Resultaat: 50 EUR

Collier met hanger zilver 835/000 met amethist. Fijn zilveren venetiaans collier met in het midden een ovale amethist in gladomzetting, ø 8x10mm. Onderaan de amethist zit een ovale hanger met markesie...

Twee chatelaines
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...

Set sieraden amethist
Startprijs 30 EUR

Set bestaande uit een zilveren, 925/000, ketting waaraan 2 amethist kogels zitten, ø 10 mm, met bijpassende oorstekers met zilveren stekers en pousettes.

Ring zilver topaas
Startprijs 35 EUR

Ring zilver, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Opvallende ring met een grote blauw topaas, 12x9,5 mm, opstaand op de ring met de bolle randen bewerkt met blauwe zirconia's. ca 8.5 gr ø 56 Hoog...

Tennisarmband zilver zirconia
Startprijs 50 EUR

Tennisarmband zilver, 925/000, met paarse zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met paarse rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ...

Armband, zilver met cylindervormige schakels
Startprijs 25 EUR

Zilveren brede armband, 835/000, met 5 cylindervormige schakels met daarin een plat rond element en een klipsluiting. Lengte 20 cm. ca 27,2 gr.

3 Broches + hanger
Resultaat: 50 EUR

Kavel met drie zilveren uitgewerkte broches en een grote uitgezaagde hanger. 10x5 cm

Zilv. breidoppen aan collier
Resultaat: 40 EUR

Collier met breidoppen, zilver 835/000. Jasseroncollier met 2 mooie breidoppen. Lengte 60 cm ca 22.6 gr

Zilveren set sieraden
Startprijs 70 EUR

Set zilveren 925/000 sieraden bestaande uit een choker, een armband en oorhangers. Choker bestaande uit 5 fijne omega colliers met daaraan zilveren en glazen bollen met bijpassende armband en lange oo...

Ring Amethist
Startprijs 130 EUR

Ring wit 416/000 met amethist, wit saffier en diamant. Fijn elegant ringetje met in het midden een ovaal geslepen amethist, 8x5,5 mm, ca 1.10 crt. Aan weerszijden van de amethist zit een baquette gesl...

Hanger GG/RG amethist
Startprijs 140 EUR

Hanger GG/RG 585/000 met amethist. Sierlijke GG hanger met RG elementen en in het midden een smaragd geslepen amethist, 12x 16 mm. Grootte hanger incl hangeroog 18x32 mm.ca 4.6 gr

Ring GG aquamarijn
Startprijs 550 EUR

Ring GG 585/000 met aquamarijn en diamant. Fraaie sierlijke ring met in het midden, hoogopstaand een vierkant bol gefacetteerde aquamarijn, 12x12 mm, en aan beide zijkanten 3 kleine diamanten. ca 4.5 ...

Hanger Amethist
Resultaat: 70 EUR

Hanger 333/000 met amethist en zirconia. Grote hanger met in het midden een amethist, 10x8 mm met een rand met zirconia's in diverse slijpvormen. Grootte hanger 26x17 mm. ca. 4gr.

Slavenband briljant GG
Startprijs 1.600 EUR

Slavenband, GG 585/000 met briljanten. Massieve slavenband met slag aan de bovenzijde. Een zijde van de slag is voorzien briljanten, pave gezet. De armband heeft een bakslot en een veiligheid. ca 31 g...

Ring GG briljant
Startprijs 450 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant. Fraaie fantasiering met in het midden een wat grotere diamant, ca 0,15 crt, wat opstaand met aan weerskanten 3 briljantjes verlopend in grootte. Aan de boven en ...

Agaat collier
Startprijs 210 EUR

Collier van agaten met GG 585/000 bolsluiting. Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 12 mm, met diverse kleuren, om en om geregen met kleine ronde kralen, bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm....

Ei hanger tijgeroog
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld Faberge stijl. Hanger met ei vormige tijgeroog gevat in een huls versierd met zirconia;s en goudkleurig emaile. Het hangeroog is in de vorm van een kroon. 32.5x13.5 mm ca 7.05 gr

Ei hanger lieveheersbeest
Resultaat: 70 EUR

Ei-hanger, verguld Faberge stijl. Ei hanger in de vorm van een lieveheersbeestje versierd met zwart en rood emaille en zirconia's, 13x23 mm ca 6 gr

Ei hanger barnsteen
Resultaat: 75 EUR

Ei hanger, verguld, Faberge stijl. Rijk versierde ei-hanger met licht geel en zwart emaille en zirconia's. Aan de onderzijde van de hanger zit een cabouchon geslepen barnsteen. 15x25 mm ca 8.7 gr

Relatieringen GG briljant
Startprijs 475 EUR

Paar relatieringen GG 585/000 met briljant. Paar relatieringen Colom GG gematteerd, zwaar model 6 mm breed , met in het midden over de helft van de ring een zaagsnede. Bij de kleinste ring zit er een ...

Relatieringen GG/WG colom
Startprijs 400 EUR

Relatieringen GG/WG 585/000 met briljant. Fraaie relatieringen, merk Colom, GG/WG, gematteerd met een WG glimmende band in het midden. In de kleinste ring zit een briljant, ca 0.05 crt. Breedte 5 mm....

Brede ring WG/GG briljant
Startprijs 400 EUR

Brede ring WG/GG met briljant. Brede ring 10 mm met GG grove zetrand met briljant ca 0.17 crt fancy brown. In de GG rand naast de zetkast zitten aan weerskanten 3 carree geslepen diamanten, ø 2 mm. ø ...

Ring GG robijn briljant
Startprijs 200 EUR

Elegante ring GG 750/000 met robijn en briljanten. Opengewerkte ring met in het midden een ovale robijn, 5,3x4,5 mm, in een 4 poot chaton met aan een zijde 3 briljanten en aan de andere zijde 2 brilja...

Ring, smaragd/robijn
Resultaat: 750 EUR

Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...

Lapis collier
Startprijs 300 EUR

Collier van Lapis Lazuli kralen met GG 585/000 bolletjes. Collier bestaande uit lapis lazulli kralen, ø 8-10 mm, om en om voorzien van GG gefacetteerde bolletjes, totaal 32. Voorzien van GG gematteerd...

Broche met turkoois
Startprijs 550 EUR

Ronde broche, GG 750/000, met turkoois en kristallen. Diverse ovale turkoisen tussen twee getorste randen van GG. In het midden van de broche zitten 6 kristallen in WG zetkastjes. De broche is voorzie...

Turkoois armband, 3-rij
Resultaat: 225 EUR

Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm

Turkoois collier, 4-rij
Resultaat: 475 EUR

Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...

Ring, blauwe steen
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 met blauwe steen. Sierlijke ring met fraai bewerkte rand, bezet met een blauw steen, 12x14 mm, beschadigd. ø 54 ca 6.0 gr

Oorstekers GG turkoois
Resultaat: 120 EUR

Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr

Ring GG lapis lazulli
Startprijs 175 EUR

Ring GG 585/000, ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. Ring royaal uitgevoerd, merk Charisma, met brede zijstukken en ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 13x9mm. ca 5,7 gr. ø 54 Nieuw

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met multi collour edelstenen, o.a. tijgeroog, bergkristal hematiet en muranoglas. Voorzien van vergulde sluitingen. Lengte 72 cm

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met multi colour edelstenen.Met o.a. goudsteen, parels amethist. voorzien van vergulde en zilveren sluiting. Lengte ca 60 cm

Twee koralen colliers
Resultaat: 30 EUR

Lot met twee koralen colliers bestaande uit een snoer met 3 rijen lichte kleine stukjes koraal, 55 cm en een verlopend snoer met mooie donker rode ronde koralen, 3-5.5 mm, 40 cm. totaal ca 75.6 gr

Bloedkoraal collier
Resultaat: 550 EUR

Lang collier van mooie bloedkoralen. Snoer van tonvormige bloedkoralen, ø 5.5-6.5 mm, met een mooie kleur. Lengte ca 135 cm ca 86.8 gr

Zakhorloge zilver chatelaine
Resultaat: 300 EUR

Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...

Engels zakhorloge
Resultaat: 460 EUR

Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr

Longines zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Longines zakhorloge, zilver 800/000, 4 grands prix: Paris-Paris- Milan-Bruxelles, begin 1900. ø 48 mm met roze kleurige wijzers. Nr 2090828. Voorzien van horlogeketting nikkel,

Zakhorloge
Startprijs 100 EUR

Zwitsers zakhorloge, zilver ø 48 mm met een fraai gedecoreerde kast. Voorzien van goudkleurige accenten en wijzers. Met antieke zilveren horlogeketting met medaille, Engels, chestermark 1922. Lengte 2...

Engels zakhorloge
Startprijs 400 EUR

Bijzonder zakhorloge, Engels met spillegang, zilver in bijbehorende behuizing. rond 1800, ø 43 mm, dikte 34 mm bevestigd aan een fraaie Hollandse chatelaine met 2 stempels en een sleutel. De wijzerpla...

Zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.

Engels zakhorloge
Startprijs 200 EUR

Engels zilveren zakhorloge, J.G.Graves Sheffield; The express English Level. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met gourmetschakel en 2 Zuid Afrikaanse munten

Zakhorloge zilver Harris stone
Startprijs 220 EUR

Zakhorloge zilver 925/000, Harris Stone Leeds, ø 55 mm voorzien van Zwitsers uurwerk. kast gemerkt; George Stockwell 1915, voorzien van zilveren horlogeketting met medaille. Kleine beschadiging op de ...

Zakhorloge spillegang
Startprijs 400 EUR

Zeer fraai Engels zakhorloge, zilver met spillegang, in passende behuizing. Met wit emaille wijzerplaat met fraaie aanduidingen. 48x26 mm. Uurwerk gesigneerd John Witter, London. Aan het horloge zit e...

Zakhorloge chatelaine
Startprijs 225 EUR

Zwitsers zakhorloge, zilver 800/000, met fraai bewerkte achterzijde met paard, ø 48 mm, Excelsa. Aan het horloge zit een horlogeketting, Hollands, zilver met paardehoofd. Lengte 24 cm.

Citizen horloge
Resultaat: 85 EUR

Citizen dameshorloge, Clarity met 18 crt vergulde bewerking en diamant verwerkt in de kast en saffier in de kroon. Fraai langwerpig model. 18x24 mm. lengte 17 cm en 4 extra schakels. Cond U