Fraaie grote 835\000 zilveren visschep voorzien van een gegraveerde ajourgezaagde bak met afbeelding van een karper en steel met parelrand. Nederlands gekeurd anno 1883. 24 gram 15cm
Twee zilveren strooiers, 925/000, strakke strooiers met pioenvorm voor zout en peper. 1 dop is wat gedeukt. 1.5x4.5x8 cm. Bodem gegraveerd met "Empire sterling weighted"
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca 29 cm. Gerestaureerd.
Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken als fazantenhaan en hen. ca 20x9cm onbekende keurmerken, 123gr Cond:G
Geslepen en geetste kaasstolp op originele onderschotel met idem slijpwerk en voorzien van 835\000 zilveren knop met parelrand. Toegeschreven aan Mr.M. Warren Sneek ca 1840. 23x19cm Cond:G
Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G