Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zilveren miniatuur Fazant, 835/000. Een fazant op een ronde voet. MT: Zaanlandse zilversmederij. ca. 13 gr. 5.5x3 cm. Cond.: G
Zakmes met zilver, voorzien van twee messen en een schaartje 835/000 lengte 8cm Cond:R
Herenring GG 585/000 met stenen en emaille. Ronde herenring, ø 16 mm, met midden zirconia's, briljant en trapezium geslepen. Versierd met zwart emaille aan de bovenzijde en aan de zijkanten. ø 67 ca. ...
Herenring GG 585/000 met witte topaas. Ring met ovaal montour, 16 x 13.5 mm, met daarin diverse witte topazen. In de scheen van de ring zit een lijnbewerking. ca. 6.7 gr. ø 61
Boordknoopjes GG 585/000. Ronde kleine boordknoopjes met streepbewerking. ø 7.7 mm ca. 2.0 gr.
Mooie horlogeketting GG 585/000. Horlogeketting met ronde biesmarkschakel, ø 9 mm. 19e Eeuws, met karabijn en veeroog. Lengte 28 cm ca 24 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Broche GG 750/000 met panter. Langwerpige broche met rennende panter met emaille en briljant. grootte 56x14 mm ca 10 gr Merk Samra
Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr.
Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Verfijnde tennisarmband met 50 briljanten, ca. 1.3 crt P in totaal, gezet in een royale WG zetting met GG balkjes tussen de stenen. Lengte 18 cm voorzien van v...
Prachtige hanger GG 585/000 met camee. Grote ovale hanger, gematteerde rand met strakke bewerkingvoorzien van een fraaie uitgesneden camee. Grootte hanger 39x60 mm ca. 16.5 gr.
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote bewerkte hanger met ovaal gefacetteerde amethist, 11x20. De rand om de steen is fraai uitgewerkt. ca 17,0 gr. Grootte hanger 26x48 mm.
Armband GG 585/000 met rolexschakel. Pennenarmband, breedte 7 mm, met zo genoemde compacte rolexschakel met groot oog en karabijnsluiting. ca 24,9 gr lengte 22,5 cm. Nieuw
Ring, GG/WG 585/000 met Briljant. Ring GG band, uitlopend met in het midden een wat bredere WG gladomzetting waar een briljant in zit van 0.28 crt SI. ca 4.0 gr, ø 55.
Ring, WG/GG 585/000 met briljant. Diamonde ring, elegance model, met in het midden een briljant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr.
Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.
Set met 12 zilveren, 835/000, theelepels met perkamentroldecor. MT: Fa M.Bijkamp en Co, Steenwijk. 1903-1942 ca. 107 gr. 9.5 cm. Cond.: G
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.
Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6....
Hollands zilveren koektrommel, rondom en op deksel met oud Hollandse voorstellingen gedreven 835/000 Grootkeur: MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Jaarletter S: 1928, ca. 580 gram 18x13x7cm Cond.:U
Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G
Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U
Set met 6 zilveren, 835/000 theelepels met getorste steel. Aan het uiteinde versierd met een uitgewerkt blaadje. 11,5 cm. MT A.Pluut Jr Schoonhoven. ca. 42 gr.1 lepel heeft een wat afwijkend motief