Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Doos ansichtkaarten, Nederland 2717
Doos ansichtkaarten, Nederland

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Lederen koffers 2294
2 Lederen koffers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bentheimer bakje 2230
Bentheimer bakje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Zandstenen bollen 2219
2 Zandstenen bollen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Tuindecoratie 2211
2x Tuindecoratie

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Buste scheepvaart 2199
Buste scheepvaart

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Opgezette roofvogel 2195
Opgezette roofvogel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zwaard 2150
Zwaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beurs, 18e eeuw 2114
Beurs, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1495
Schilderij

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Tekeningen, 17e eeuw 1217
2 Tekeningen, 17e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, zeegezicht 1083
Schilderij, zeegezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tekening, 17e-18e eeuw 1033
Tekening, 17e-18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren wasklosje 642
Zilveren wasklosje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren jamlepel 495
Zilveren jamlepel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Armband bedels 458
Armband bedels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Parelcollier multicolour 387
Parelcollier multicolour

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Twee ringen GG 377
Twee ringen GG

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Streekhanger GG 332
Streekhanger GG

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schaal Indonesisch zilver? 292
Schaal Indonesisch zilver?

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies op dienblad 173
Zilveren koffieservies op dienblad

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Broche GG stenen 132
Broche GG stenen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6389
Petrus Regout set

Resultaat:

25 EUR