Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G
Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G
Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm
Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...
Vier delen antiek Chinees porselein 18e en 19e eeuws, 1 stopfles met zilveren monturen, rijstkom met paradijsvogeldecor, octagonaal bord Queng Lung met wild in de natuur decor, en een geschulpt bord m...
Antieke Chinese Chine de blanc figuur, voorstellend en musicerende Chinees op karban (fluit beschadigd) 19x20x10 Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Groot kavel divers antiek Chinees porselein met o.a: 18e eeuwse vleeschaal, kop & schotels 18e-19e eeuw, kommen, schotels etc. 11-32cm. Cond.: M-R
Twee grote antieke Chinees porseleinen borden, familie verte 18e en 19e eeuws, met keizerlijke figuren, 4,5x24,2ø Cond:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand in goede staat, 21,6øcm
Twee maal antiek Villeroy en Boch, een cachepot en een zeshoekige vaas. Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees landschapsdecor en vogels (gemerkt). Waarschijnlijk de Porseleyne Fles, Johannes Knotter 1697-1701. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: R
Oud porseleinen 12-delig theeservies 1e helft 20e eeuw met decor van Chinese Lange Lijs: 8x kop & schotels, 1x etagere, 1x theekan, 1x suikerpot en 1x melkkan 5-24cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G