Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zuilen pendule
Startprijs 200 EUR

Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G

Zilveren gembervork
Startprijs 30 EUR

Zilveren gembervork, 835/000, met gecontourneerde steel en voorzien van fraaie graveringen. MT: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl: M 1871 19 cm, ca. 36 gr. Cond G

Oorhangers WG briljant
Startprijs 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...

Glansplateel lamp
Resultaat: 65 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

Collier WG briljant
Startprijs 260 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...

2x Duitse grafiek
Startprijs 20 EUR

Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R

J. Haak, eekhoorn
Resultaat: 110 EUR

J.Haak 1988 eekhoorn op stam, olieverf op linnen 24x30 Cond:G

Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...

Schilderij op paneel
Startprijs 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Gouden dameshorloge
Startprijs 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

6 Delen Kutani
Resultaat: 70 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

6 Kop & schotels
Resultaat: 20 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

3 Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G

3 Chinese kommen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

2 Gemberpotten, zilv. dop
Resultaat: 45 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G

Twee porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Rosenthal sierbord
Startprijs 60 EUR

Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G

Miniatuur koets, 1 pers.
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U

Zilveren rozenvaasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.

Han Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm

Porseleinen panter
Startprijs 700 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm

Servies, Nymphenburg
Resultaat: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G