Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G

Warmink tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.

2 Glazen schenkkannen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G

Koperen pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....

Ivoren beeldje, 3 figuren
Resultaat: 225 EUR

Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3

Ivoren schelpje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G

Borstbeeldje vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek ivoren borstbeeld met hoofdtooi in goede staat 18cm.

KPM plaquette
Resultaat: 475 EUR

Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 650 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Porseleinen coupe
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø

2 Meissen schaaltjes
Resultaat: 91 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.

Porseleinen kat
Resultaat: 80 EUR

Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G

Yixing theepotje, klein
Resultaat: 350 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G

2 Imari kraagvazen, klein
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

6 Antieke tegels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...

Kavel porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G