Elegante ring zilver 925/000 met blauwe stenen. Fraaie fijne ring met in het midden een ovale licht blauwe steen met daarnaast 2 donker blauwe ronde steentjes en een peervormige blauwe steen. Breedte ...
Hollandse zilveren cakevork, 835/000, met fraai floraal opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven. jl: K 1945. Lengte 17 cm. ca. 21 gr. Cond U
Manchetknopen zilver 835/000 met barnsteen. Langwerpige manchetknopen met een ovaal cabouchon geslepen barnsteen. Grootte 20x17 mm. ca. 11 gr.
Hanger zilver 925/000 met barnsteen. Grote hanger met gladde rand en een opake markies geslepen barnsteen. Grootte 5.2x2.3 cm. ca. 8.2 gr.
Ring zilver 925/000 met diamanten. Sierlijke ring met baquette en briljant geslepen diamanten, ca 0.25 crt. W/SI-P, ø 53 ca. 3.7 gr.
Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...
Armband zilver rose verguld, 925/000 met blauw topaas. Sierlijke armband met ovaal gefacetteerde blauw topazen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Grootte 19x0.5 cm. ca. 6.4 gr.
Zilveren jamlepel, 835/000, met gebogen steel en haakje. Montuur Haags lofje. MT: Gerritsen en Van Kempen, Zeist ca 1930. Lengte 18 cm ca. 43 gr. Cond G-U
Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.
Ring zilver 925/000 met witte en blauwe zirconia's. Fraaie grote ring met een ovale blauwe zirconia met een rand met witte zirconia's. Grootte 1.7x1.6 cm. ø 53 ca. 4.5 gr.
Armband gemaakt van 23 dubbeltjes uit 1948. bevestigd met zilveren ogen Lengte 22 cm
Hangers zilver 925/000. Een hanger vierkant, Jan Des Bouvrie, een langwerpige clip Ans Markus en een kettingkoord met zilveren bladversiering van Zita Jansen.
Kinderbeker met gecontourneerde oorgreep en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de zeven dwergen. Gemerkt Gero. Ontwerp George Nilsen. 6.5x9x6.2cm
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G
Kristallen Engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G
Lot met 3 horloges. 3 Quartz horloges, 2 ronde met zwarte band en een langwerpige met metalen band. Allen als nieuw
Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G
Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G
M. DeVynck 6-72 (Belgische School), gemengde techniek op papier, industrie langs de kade met aak 51x36cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.
Grote 19e eeuwse Duitse steendruk door Alphonse Martinet naar een schilderij van professor Jacob Becker, steendruk op papier (lichte vochtvlekken) 70x46cm. Cond.: R-G