Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren buste, Calvi Milano 5009
Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 13.000 EUR
Secretaire 4000
Secretaire
Startprijs 9.000 EUR
Grote porseleinen vaas 6001
Grote porseleinen vaas
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
Polyfoon met onderkast 4004
Polyfoon met onderkast

Resultaat:

5.500 EUR

Grote vaas 6015
Grote vaas
Startprijs 4.000 EUR
Kast 4007
Kast
Startprijs 4.000 EUR
Madonna met kind 5000
Madonna met kind
Startprijs 3.900 EUR
Set GG met panter 2
Set GG met panter
Startprijs 2.750 EUR
Pors. vaas, blauw/wit 6348
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Russisch brons, paarden 5003
Russisch brons, paarden

Resultaat:

2.500 EUR

Wortelnoten kabinet 4009
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Staande klok met mechaniek 3509
Staande klok met mechaniek

Resultaat:

3.750 EUR

Ikoon, Kazanskaja 1028
Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR
Beeld, Villanis 5001
Beeld, Villanis
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Penselenvaas 6239
Penselenvaas

Resultaat:

2.000 EUR

Yixing potje, krekel 6148
Yixing potje, krekel
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Kabinet 4002
Kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Pendule 3539
Pendule
Startprijs 2.000 EUR
Grunder klok 3501
Grunder klok
Startprijs 2.000 EUR
Henry Schouten 1003
Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR
Bloedkoralen 56
Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR
Rolex Oyster 4
Rolex Oyster
Startprijs 1.900 EUR
2 Sitzendorf kandelaars 6007
2 Sitzendorf kandelaars
Startprijs 1.800 EUR
Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.800 EUR