Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wedgwood servies 6307
Wedgwood servies
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wedgwood serviesgoed 6308
Wedgwood serviesgoed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Servies 6309
Servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Witte Meissen vaas 6310
Witte Meissen vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kannen 6311
3 Porseleinen kannen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Tegels, 19e eeuw 6312
5 Tegels, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Fruitschaal op voet 6313
Fruitschaal op voet
Startprijs 25 EUR
2 Chin. fruitschalen 6314
2 Chin. fruitschalen
Startprijs 40 EUR
2 Chinese snuffbottles 6315
2 Chinese snuffbottles
Startprijs 70 EUR
2 Jade stukken 6316
2 Jade stukken
Startprijs 175 EUR
Diverse Chinese kopjes 6317
Diverse Chinese kopjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Koffieservies, zilver-overlay 6318
Koffieservies, zilver-overlay

Resultaat:

25 EUR

Servies 6319
Servies
Startprijs 20 EUR
Verkocht
11 Borden, V&B 6320
11 Borden, V&B

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Chin. trekpotjes 6321
2 Chin. trekpotjes

Resultaat:

60 EUR

3 Chinese kommen 6322
3 Chinese kommen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Meissen schaal + bord 6323
Meissen schaal + bord

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Borden + dekseldoos 6324
2 Borden + dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

3 Gemberpotten 6325
3 Gemberpotten
Startprijs 60 EUR
3 Satsuma bordjes 6326
3 Satsuma bordjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Vazen 6327
3 Vazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rosenthal vaas 6328
Rosenthal vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Snuffbottles 6329
4 Snuffbottles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vaas, Josef Steidl 6330
Vaas, Josef Steidl

Resultaat:

35 EUR