Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G
Duitse notenhouten regelatuer ca. 1880 met zwart afgezet in goede staat (C.W. Fabrikmarke) 94cm.
Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG
Oude klok 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw die klok draagt 55 cm Cond:G
Oude tafelklok omstreeks 1950 net eikenhouten kast in goede staat 21x23x11cm
Antieke notenhouten regulateur met seconden aanduiding omstreeks 1880 gemerkt AG zonder slagwerk 110cm Cond:R
Oude wekkerklok met tinnenfront en spaarpot omstreeks 1950 17x16x5cm Cond:G
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 in goede staat 75cm.