Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren klok 3596
Gietijzeren klok
Startprijs 70 EUR
Zaanse klok 3597
Zaanse klok
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Comtoise 3598
Comtoise

Resultaat:

60 EUR

Pendule met edelman 3599
Pendule met edelman
Startprijs 75 EUR
Engelse staande klok 3600
Engelse staande klok
Startprijs 220 EUR
Ingelegde tafelpendule 3601
Ingelegde tafelpendule
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Eiken regelateur, zuilen 3602
Eiken regelateur, zuilen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lantaarnklok, klein 3603
Lantaarnklok, klein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Scheepsklok, barometer 3604
Scheepsklok, barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco pendule 3605
Art Deco pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jugendstil regelateur 3606
Jugendstil regelateur

Resultaat:

50 EUR

Scheepsklok, gietijzer 3607
Scheepsklok, gietijzer
Startprijs 40 EUR
Mini Zaanse klok 3608
Mini Zaanse klok
Startprijs 40 EUR
3 Koekkoeks klokken 3609
3 Koekkoeks klokken
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder 3610
Schwarzwalder
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Pendule sokkels 3611
2 Pendule sokkels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Franse pendule 3612
Franse pendule

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Comtoise 3613
Comtoise

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Marmeren pendule 3614
Marmeren pendule

Resultaat:

60 EUR

Comtoise 3615
Comtoise
Startprijs 100 EUR
Comtoise 3616
Comtoise
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3617
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Pendule met man 3618
Pendule met man
Startprijs 50 EUR