Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zwaard 2150
Zwaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wijnflessen houder 2151
Wijnflessen houder

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kandelaar met putti 2167
Kandelaar met putti

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote kerkelijke kandelaar 2172
Grote kerkelijke kandelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Opgezette roofvogel 2195
Opgezette roofvogel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barok koplijst altaar 2200
Barok koplijst altaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld, hond 2213
Beeld, hond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kavel kledendracht 2234
Kavel kledendracht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gestoken barometer 2245
Gestoken barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lijst met schilderij 2260
Lijst met schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bewerkte bronzen schaal 2282
Bewerkte bronzen schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Golftas met inhoud 2284
Golftas met inhoud

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tabaksdoos 2350
Tabaksdoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pen kandelaar 2367
Pen kandelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten dienblad 2378
Wortelnoten dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp 2379
Tiffany stijl tafellamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Kandelaar met leeuw 2392
2x Kandelaar met leeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen Egypte 2393
6 Delen Egypte

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen pan en brasero 2421
Koperen pan en brasero

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schildpad doosje 2050
Schildpad doosje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen brons Asialica 2073
2 Delen brons Asialica

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Theekist, 19e eeuw 2076
Theekist, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set boeken Schillers 2092
Set boeken Schillers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Delen Arabisch (2x pijp, 1x kom) 2160
3 Delen Arabisch (2x pijp, 1x kom)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kolenbak met schep 2383
Kolenbak met schep

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Div. delen Egypte 2399
Div. delen Egypte

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Wandreliëf 2401
Wandreliëf

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Miniatuurportretjes 2445
3 Miniatuurportretjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Perzische bekers in koffer 2064
6 Perzische bekers in koffer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel tin 2104
Kavel tin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Theestoof 2125
Theestoof

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2130
Petroleumlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Perzische dolk 2146
Perzische dolk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Afrikaans zwaard 2149
Afrikaans zwaard

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Taartplateau 2152
3x Taartplateau

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Paar lamp/kandelaren 2175
3 Paar lamp/kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Hertengewei 2194
2x Hertengewei

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote engel 2197
Grote engel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel emaille 2233
Kavel emaille

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duiven klokken 2250
Duiven klokken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Brillenkoker schildpad 2252
Brillenkoker schildpad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hoedendoos met hoge hoed 2258
Hoedendoos met hoge hoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Antieke gespen 2277
2 Antieke gespen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine Tiffany stijl tafellamp 2285
Kleine Tiffany stijl tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Arms kandelaar 2295
3-Arms kandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen divers 2303
3 Delen divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Olielamp 2364
Olielamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pannenset Art Deco 2403
Pannenset Art Deco

Resultaat:

40 EUR