Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco v...
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm
Een stel zeldzame Chinese snuffbottles met achterglas beschildering en figuren decors 20e eeuw 6,5-8cm Cond:G
Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G
Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G
Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G
Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Zes delen oud antiek kristal, een kaasstolp van waaierkristal omstreeks 1900, een stopfles art deco omstreeks 1930, een facetgeslepen vaas 20e eeuw, een bonbonschaal, een grote zware kristallen bonbon...
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm
Drie delen oud glas/kristal, een kristallen geslepen vaas met vergulde bovenrand, kristallen schenkkan, en een glazen noppenbeker (mondgeblazen) 13-27cm Cond:G
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Twee antieke boheems glazen vazen 1e helft 20e eeuw, een grote vaas met druivenrank decor(chip voet) en een mondgeblazen vaas(randschade bovenrand) 27-31 cm Cond:M/R
Elf delen oud antiek glas, drie boheemse glazen omstreeks 1900, vijf 19e eeuwse identieke borrelglazen, drie gegraveerde likeurglazen 1e helft 20e eeuw, 10-15cm Cond:G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Oude Italiaanse glazen uil met goud 2e helft 20e eeuw 17cm. Cond.: G
Glazen pelikaan (asbak) 20e eeuw "Vaure Art France" in goede staat 15x13x8cm.
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G
Zes delen oud kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Acht delige oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw minimale chip mogelijk, 14x32ø Cond:G
Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G
Zes oude Grolsch bierflessen Brouwerij de klok Groenlo 23-25,5cm Minimale chip mogelijk Cond:G
Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G
Vijf antieke glazen flessen, 1 Levert en Co de Wildeman Amsterdam, 2 SS Tegelen, 1Opekta en een KPF 19027cm Cond:G
Drie verschillende geslepen kristallen karafjes met geslepen kristallen stoppen. ca 20 cm Cond G
Oude gegraveerde glazen bowlpot met graandecor compleet met sleef en zes glazen omstreeks 1930, minimale chip mogelijk 7-26cm Cond:G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G