Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hindeloopen wiegje 4090
Hindeloopen wiegje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Dekenkist 4123
Dekenkist

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Voltaire 4069
Voltaire

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Philippe buffet 4088
Louis Philippe buffet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Barokstijl hemelbed 4171
Barokstijl hemelbed

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau 4066
Wortelnoten bureau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Voltaire 4068
Voltaire

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Mahonie rolluik bureau 4128
Mahonie rolluik bureau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
eiken buffetkast 4133
eiken buffetkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duitse barok betaaltafel 4179
Duitse barok betaaltafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bank 4033
Bank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken kist 4043
Eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Linnenkast ca. 1880 4101
Linnenkast ca. 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theemeubel 4111
Theemeubel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bovengedeelte buffet 4116
Bovengedeelte buffet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dekenkist 4122
Dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dekenkist 4124
Dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken kist 4132
Eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken kist 4134
Eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ronde bewerkte tafel 4144
Ronde bewerkte tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Louis Philippe bank 4173
Louis Philippe bank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Commode 4175
Commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lange houten bank 4176
Lange houten bank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bakkerskast 4177
Bakkerskast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4178
Wortelnoten commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Kersenhouten stoelen 4180
3 Kersenhouten stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Biedermeier kast 4199
Biedermeier kast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ingelegd schrijftafeltje 4060
Ingelegd schrijftafeltje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hoekkastje 4086
Hoekkastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Console, 19e eeuw 4098
Console, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Bretterstuhle, divers 4183
4 Bretterstuhle, divers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse eiken kist 4182
Duitse eiken kist

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Windsor stoel 4075
Windsor stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen Hindeloopen 4089
3 Delen Hindeloopen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels kastje met leer 4104
Engels kastje met leer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eethoek 4110
Eethoek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Noten armstoelen 4114
2 Noten armstoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Antieke spiegels 4119
2 Antieke spiegels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tafel met spanpoot 4137
Tafel met spanpoot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Klaptafel 4071
Klaptafel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Etagere met intarsia 4197
Etagere met intarsia

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jugendstil warmhoudtafel 4063
Jugendstil warmhoudtafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Industriële stoel 4113
Industriële stoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vertico 4154
Vertico

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Figuur, pilaar 4027
Figuur, pilaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lectuurbak 4095
Lectuurbak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hoekkastje 4100
Hoekkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theekastje met opstand 4105
Theekastje met opstand

Resultaat:

60 EUR