Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78
Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G
Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R
Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51
Antiek mahoniehouten Jugendstil hangkastje met ijzeren beslag ca. 1900 met achter de deur vakverdeling en lade. In goede originele staat 52x33x17cm.
Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G
Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm
Twee antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering en leeuwenkoppen in zeer goede staat 92x50x45cm.
Decoratief oud Oosters siertafeltje bewerkt, en met spiegelglas 2e helft 20e eeuw 30x34x36cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G