Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie theetafel op wieltjes
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G

Apothekerskastje
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G

Lectuurbak
Resultaat: 60 EUR

Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G

Hoekkastje
Resultaat: 60 EUR

Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G

4 Stoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Grote stoel
Startprijs 50 EUR

Grote bruinlederen stoel 2e helft 20e eeuw 96x93x90cm. Cond.: R

Tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Kastje
Resultaat: 45 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

Figuur, pilaar
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten piedestal met putti, 20e eeuw 89cm Cond:G

Verguld tafeltje, marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G

Console, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R

Engels kastje met leer
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51

Theekastje met opstand
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten theekastje omstreeks 1920 met gebogen glas in deurtje en parelrand in goede staat 83x62x40cm

Jugendstil hangkastje
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten Jugendstil hangkastje met ijzeren beslag ca. 1900 met achter de deur vakverdeling en lade. In goede originele staat 52x33x17cm.

Industriële stoel
Resultaat: 70 EUR

Oude ijzeren industriele stoel omstreeks 1930 met lederen zitting, in goede staat 61x43x40cm

Verguld bankje
Startprijs 60 EUR

Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G

Pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Geëboniseerde 19e eeuwse pianokruk in zeer goede staat. 55x33ø

Kist
Startprijs 60 EUR

Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm

Antieke tafel
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel omstreeks 1900 met lade en koperbeslag(stukje lijst weg) 69x68x49cm Cond:R/G

Tafel, uittrekbaar
Resultaat: 170 EUR

Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering en leeuwenkoppen in zeer goede staat 92x50x45cm.

Siertafeltje
Startprijs 60 EUR

Decoratief oud Oosters siertafeltje bewerkt, en met spiegelglas 2e helft 20e eeuw 30x34x36cm Cond:G

Armleunstoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G

Halve maan tafel
Startprijs 60 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G