25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Mahonie theetafel op wieltjes 4202
Mahonie theetafel op wieltjes

40 EUR

Apothekerskastje 4076
Apothekerskastje
Startprijs 50 EUR
Lectuurbak 4095
Lectuurbak

60 EUR

Hoekkastje 4100
Hoekkastje

60 EUR

4 Stoelen 4139
4 Stoelen

225 EUR

Grote stoel 4158
Grote stoel
Startprijs 50 EUR
Tafeltje 4187
Tafeltje

50 EUR

Kastje 4188
Kastje

45 EUR

Figuur, pilaar 4027
Figuur, pilaar

60 EUR

Verguld tafeltje, marmeren blad 4080
Verguld tafeltje, marmeren blad

275 EUR

Console, 19e eeuw 4098
Console, 19e eeuw

90 EUR

Engels kastje met leer 4104
Engels kastje met leer

80 EUR

Theekastje met opstand 4105
Theekastje met opstand

60 EUR

Jugendstil hangkastje 4106
Jugendstil hangkastje
Startprijs 60 EUR
Industriële stoel 4113
Industriële stoel

70 EUR

Verguld bankje 4120
Verguld bankje
Startprijs 60 EUR
Pianokruk 4126
Pianokruk

60 EUR

Kist 4127
Kist
Startprijs 60 EUR
Antieke tafel 4130
Antieke tafel
Startprijs 60 EUR
Tafel, uittrekbaar 4136
Tafel, uittrekbaar

170 EUR

2 Stoelen 4138
2 Stoelen

60 EUR

Siertafeltje 4146
Siertafeltje
Startprijs 60 EUR
Armleunstoel 4186
Armleunstoel

60 EUR

Halve maan tafel 4200
Halve maan tafel
Startprijs 60 EUR